mapy
kontakt
linki

Sukces gimnazjalistów

Uczniowie poddębickiego Gimnazjum zajęli pierwsze miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Ręcznej – Gimnazjada 2010/2011. Zwycięstwo w zawodach zapewniło im awans do fazy ogólnopolskiej.

W Wieluniu reprezentacja Gimnazjum w Poddębicach nie miała sobie równych. Nasza drużyna w półfinałach pewnie pokonała 14:9 Gimnazjum z Żychlina i 14:11 Gimnazjum nr 39 w Łodzi, a w finale po dogrywce wygrała 17:15 Gimnazjum nr 1 z Wielunia. Zwycięzcy na co dzień trenują szczypiorniaka w klubie UKS Trops.

W skład złotej ekipy, której opiekunem jest Daniel Nowak wchodzą: Robert Hynasiński, Jakub Urbańczyk, Mateusz Robaszkiewicz, Eryk Święcki, Sebastian Olczyk, Radosław Rozmarynowski, Kamil Kubiak, Bartosz Małecki, Maciej Majewski, Wiktor Bienias i Maciej Kacprzak.