mapy
kontakt
linki

Trops trzeci w półfinale MP

Szczypiornistom UKS Trops Poddębice nie udało się awansować do finału Mistrzostw Polski. W turnieju półfinałowym podopieczni Sławomira Kobielskiego wywalczyli trzecie miejsce. Awans do dalszej fazy rozgrywek zapewniało zajęcie pierwszej i drugiej pozycji.

Swoje mecze Trops przegrywał niewielką różnicą bramek. Kusemu Kraków poddębiczanie ulegli 22:23, a Truso Elbląg 19:22. Ze Spartakusem Zielona Góra szczypiorniści Tropsa wygrali pewnie 35:29.

- Zdaniem obserwatorów i trenerów pozostałych drużyn nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze. To jednak nie dało nam awansu, zabrakło szczęścia – mówi prezes Tropsa Krzysztof Andrzejczak.

Udział w półfinałach Mistrzostw Polski to spory sukces zawodników z Poddębic. Podczas turnieju w Krakowie furorę robił nasz bramkarz Robert Hynasiński, który bronił wyśmienicie i został wybrany najlepszym bramkarzem zawodów.

Obecnie drużyna Tropsa przygotowuje się do turnieju w Sieradzu, który odbędzie się 29 maja br. oraz do festiwalu Piłki Ręcznej w Pabianicach w dniach 1-4 lipca br.