445 zawodników i zawodniczek ukończyło XXXI Bieg Zwycięstwa. Organizatorami zawodów byli: Burmistrz Poddębic, LKS Ner Poddębice, Zrzeszenie LZS w Poddębicach, Zarząd Wojewódzki Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Łodzi.
OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE INTELEKTUALNIE: dystans 700 m
KOBIETY:
1. Dagmara Berczyńska (Czepów)
2. Monika Pietrzak (Poddębice)
3. Iwona Wolska (Poddębice)
MĘŻCZYŹNI:
1. Damian Berczyński (Czepów)
2. Piotr Zając (Poddębice)
3. Andrzej Sobczak (Poddębice)
Startowało 8 osób.
OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE RUCHOWO: dystans 700 m
1. Jan Ignasiak (Sieradz)
Startował 1 zawodnik.
DZIEWCZETA ROCZNIK 2006 I MŁODSZE: dystans 700 m
1. Hanna Markiewicz (SP 1 Poddębice)
2. Marika Sobolak (SP 1 Poddębice)
3. Natalia Maciaszczyk (SP Niemysłów)
Startowało 19 dziewcząt.
CHŁOPCY ROCZNIK 2006 I MŁODSI: dystans 700 m
1. Jakub Ciepłucha (SP 1 Poddębice)
2. Kacper Jaśczak (SP 1 Poddębice)
3. Dawid Wikłacz (SP Niemysłów)
Startowało 40 chłopców.
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004 – 2005: dystans 800 m
1. Marta Mirowska (SP 1 Łódź)
2. Natalia Przybyła (SP Domaniew)
3. Roksana Opas (SP Dalików)
Startowało 43 dziewczynki.
CHŁOPCY ROCZNIK 2004 – 2005 dystans 800 m
1. Jakub Cieślikowski PSP Porczyny
2. Jakub Warpas SP 1 Poddębice
3. Kacper Warzywniak SP 1 Poddębice
Startowało 55 chłopców ·
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2002 – 2003 dystans : 1.000 m
1. Aniela Szewczyk SP Wojsławice
2. Michalina Szewczyk SP Wojsławice
3. Kamila Kwiecień SP 1 Poddębice
Startowało 58 dziewcząt ·
CHŁOPCY ROCZNIK 2002 – 2003 dystans : 1.000 m
1. Piotr Kejnich SP Wartkowice
2. Patryk Dąbrowski SP 1 Poddębice
3. Hubert Brzeziński SP Bałdrzychów
Startowało 69 chłopców ·
DZIEWCZETA ROCZNIK 1999 – 2001 GIMNAZJUM dystans : 3.000 m
1. Marta Czechowicz G. Poddębice
2. Natalia Wolska G. Dalików
3. Natalia Pisera G. Domaniew
Ukończyło 38 zawodniczek ·
CHŁOPCY ROCZNIK 1999 – 2001 GIMNAZJUM dystans : 3.000 m
1. Wiktor Kuklewicz G. Poddębice
2. Michał Cieślikowski G. Poddębice
3. Adrian Brzeziński G. Poddębice
Ukończyło 70 zawodników \·
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1996 – 1998 SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE dystans : 5.500m
1. Klaudia Chmielecka LO Poddębice
2. Sandra Aleksandrzak LO Poddębice
3. Angelika Filanowska LO Poddębice
Ukończyło 18 zawodniczek ·
CHŁOPCY ROCZNIK 1996 – 1998 SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE dystans : 5.500 m
1. Witold Bąk III LO Łódź
2. Piotr Pietrasiak ZSR CKU Wojsławice
3. Jarosław Wyrzkowski ZSCKR Widzew
Ukończyło 14 zawodników ·
KATEGORIA OPEN KOBIETY
1. Ewelina Ławniczak Poddębice
2. Biernasiak Paulina Poddębice
3. Marta Kozanecka Uniejów ·
KATEGORIA OPEN MĘŻCZYŹNI
1. Krzysztof Krygier Uniejów
2. Damian Berczyński Uniejów
3. Mariusz Krawczyk
4. Tadeusz Blaźniak Poddębice ·
OSOBY NA WÓZKACH
1. Adam Mikołajczyk Łódź
2. Katarzyna Jońska Łódź
3. Ireneusz Joński Łódź
4. Marek Cłapiński Łódź