mapy
kontakt
linki

Drugie miejsce dziewcząt i chłopców

Uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach wywalczyli drugie miejsca w finałach wojewódzkich II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

W kategorii 10-11 lat chłopcy trenowani przez Tomasza Siwińskiego pokonali 3:0 Niepokonanych Bełchatów, 3:2 SP 12 Tomaszów Mazowiecki, 2:1 UKS 10 Sieradz i przegrali 2:3 z SP 55 Łódź.

Zdobywcy drugiego miejsca to: Bartosz Filanowski, Konrad Stefański, Kamil Hynasiński, Jakub Gołygowski, Antoni Frącek, Piotr Kałużny i Hubert Woźniak.

Uczennice poddębickiej podstawówki – podopieczne Sebastiana Bamberskiego również zajęły drugie w finałach wojewódzkich II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Sylwia Kopińska, Karolina Jabłońska, Sara Pawlak, Daria Borszyńska, Wiktoria Mańka, Wiktoria Godlewska, Julita Doniak, Marita Pawlak, Karolina Szewczyk i Aneta Szewczyk.