strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Koncert Wojska Polskiego porwał publiczność

   Ponad godzinny program artystyczny bogaty w utwory operowe, musicalowe oraz pieśni patriotyczne zaprezentowali muzycy Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, którzy wystąpili w hali poddębickiego gimnazjum.


więcej...

2014-08-30


Niedziela pełna wrażeń

   Interesująco zapowiada się zakończenie lata w Poddębicach. Dla sympatyków sportowych zmagań szykują się emocje w rywalizacji strażaków, którzy wezmą udział w Miejsko-Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. Nie lada gratka czeka też dla lubiących warkot motocykli. W naszym mieście odbędzie się Zlot Motocyklistów. Na obie imprezy w najbliższą niedzielę 31 sierpnia br. zaprasza Burmistrz Poddębic.


więcej...

2014-08-26


opis zdjecia: koncert RZAWP 2014.jpg

Zapraszamy na koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

   Samorząd Gminy Poddębice, samorząd Powiatu Poddębickiego oraz Stowarzyszenie Promocji Kultury Ludowej Powiatu Poddębickiego zapraszają na koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, który odbędzie się w piątek 29 sierpnia 2014 roku o godz. 18 w hali Gimnazjum w Poddębicach.
   Wstęp wolny.2014-08-25


Zlot Motocyklowy w Poddębicach

   Burmistrz Poddębic zaprasza na Zlot Motocyklowy, który odbędzie się w niedzielę 31 sierpnia br. w Poddębicach.


więcej...

2014-08-24


Sukces OSP Sworawa w Zawodach Strażackich Sikawek Konnych

   Drugie miejsce wśród drużyn męskich oraz czwarte wśród kobiecych zajęli druhowie i druhny OSP Sworawa podczas XI Europejskich i XIV Krajowych Zawodach Strażackich Sikawek Konnych.


więcej...

2014-08-21


Święto Wojska Polskiego

   Kombatanci, samorządowcy, zaproszeni goście, mieszkańcy, przyjezdni – w sumie kilkaset osób, uczestniczyło w obchodach Święta Wojska Polskiego w Poddębicach.


więcej...

2014-08-18


Zwycięski OSP Ciężków

   Druhowie strażacy z terenu Gminy Poddębice spotkali się na boisku w Ciężkowie, gdzie walczyli w Turnieju Piłki Nożnej. Miano najlepszej drużyny trafiło do OSP Ciężków.


więcej...

2014-08-18


Turniej piłkarski drużyn OSP

   Sportowe emocje czekają na kibiców piłki nożnej w niedzielę  17 sierpnia br. Tego dnia w rywalizacji o Puchar Burmistrza Poddębic wezmą udział druhowie strażacy. Piłkarski turniej w Ciężkowie rozpocznie się o godz. 9.


więcej...

2014-08-14


Zaproszenie na Święto Wojska Polskiego

   Burmistrz Poddębic oraz Prezes Związku Kombatantów RPiBWP w Poddębicach zapraszają na obchody Święta Wojska Polskiego na Ziemi Poddębickiej.


więcej...

2014-08-11


Piłkarze Neru Poddębice będą wspierać naszych sadowników

   Wyjątkowo uroczyście zapowiada się inauguracja nowego sezonu IV ligi piłki nożnej. Miejscowy Ner spotyka się w piątek na nowych obiektach w Byczynie z Pilicą Przedbórz.


więcej...

2014-08-08


Łódzkie ma pomysł!

   Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konkursie „Łódzkie ma pomysł!”, organizowanym w ramach kampanii promocyjnej regionu. Za najbardziej innowacyjny i umożliwiający polepszenie życia mieszkańców projekt zwycięzca otrzyma nagrodę główną w wysokości 50 000 zł.


więcej...

2014-08-01Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+