strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Wielka przebudowa Poddębic

   Nowe chodniki, ciągi jezdne, oświetlenie uliczne, parkingi, zmodernizowane budynki oraz targowisko miejskie – tak za dwa lata będzie wyglądać centrum Poddębic. Na jego rewitalizację samorząd pozyskał dotację ze środków unijnych w wysokości 12 mln zł.


więcej...

2011-10-31


Ćwiczyli ewakuację

    Pożar w budynku szkoły, ewakuacja uczniów, personelu oraz osoby uwięzionej na piętrze, fałszywy alarm o podłożeniu ładunku wybuchowego, policyjna grupa poszukiwawcza z psem sprawdzająca teren – to scenariusz ćwiczeń przeprowadzonych w Szkole Podstawowej w Bałdrzychowie. 


więcej...

2011-10-20


„Tygielek smaków” dla „Masła z kierzynki”

   „Masło z kierzynki” Pani Marii Warych z Kobylnik otrzymało „Tygielek smaków” podczas IV Targów Naturalnej Żywności Natura Food 2011.


więcej...

2011-10-19


Unijna kasa pozwoli zrekultywować odpady

   Dotacja z Unii Europejskiej w wysokości 4 mln zł pozwoli zrekultywować składowisko odpadów w Poddębicach. Samorząd dołoży do tego zadania 700 tys. zł.


więcej...

2011-10-18


Komplet punktów na początek

   Udanie zainaugurowali sezon szczypiorniści Tropsa Poddębice. Występujące w lidze wojewódzkiej drużyny juniorów młodszych i młodzików rozegrały po dwa spotkania i oba wygrały.


więcej...

2011-10-17


opis zdjecia: roza.jpgZ okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom, Pedagogom i Pracownikom Oświaty życzenia wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz by trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia był źródłem zadowolenia i społecznego uznania składają   

Przewodniczący Rady Miejskiej        Burmistrz Poddębic        
        Paweł Gogulski                             Piotr Sęczkowski       
                                                                 

Drugie miejsce dziewcząt i chłopców

   Uczniowie i uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach wywalczyli drugie miejsca w finałach wojewódzkich II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska.


więcej...

2011-10-05


Otwarcie drogi łączącej gminy

   Jeszcze do niedawna z Pudłówka (gmina Poddębice) do Piotrowa (gmina Zadzim)  prowadziła droga gruntowa. Teraz te miejscowości łączy asfaltowy trakt. Budowa schetynówki to wynik współpracy obu samorządów.


więcej...

2011-10-05


Trops zaczyna sezon

   Uczniowski Klub Sportowy „TROPS” Poddębice informuje, że mecze ligowe w sezonie 2011/2012 rozgrywane będą w hali sportowej przy Gimnazjum w Poddębicach ul. Polna 36 w następujących terminach:


więcej...

2011-10-04


Kaskaderzy nie zawiedli

  Ekstremalne kombinacje akrobatyczne z udziałem samochodów, motocykli, quadów, pokazy pirotechniczne, a na koniec demonstracja Monster Trucka miażdżącego wraki aut – to wszystko obejrzeli ci, którzy przybyli na Streets Owners w Poddębicach.


więcej...

2011-10-03


Zaproszenie na turniej integracyjny

   12 października br. na stadionie w Poddębicach odbędzie się II Wojewódzki Integracyjny Turniej Piłki Nożnej drużyn 7-osobowych.


więcej...

2011-10-03Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+