strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Spływ kajakowy po Nerze

   Maria Sieradzka, przedstawicielka Urzędu Miejskiego oraz Sławomir Stelmasiak, radny Rady Miejskiej reprezentowali Gminę Poddębice w III spływie kajakowym rzeką Ner.


więcej...

2008-06-30


Przegląd Orkiestr Dętych

   Muzycy Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Poddębicach zajęłi pierwsze miejsce w siódmej edycji Powiatowego Przeglądu Orkiestr Dętych, który odbył się w Uniejowie.


więcej...

2008-06-29


Strzelą gola Burmistrzowi?

   Festyn pn. „Strzel Burmistrzowi” odbędzie się w niedzielne popołudnie, 29 czerwca br., w Ciężkowie. Impreza, której organizatorem jest Stowarzyszenie „Niva”, OSP Ciężków i Stowarzyszenie „WIT” organizowana jest w ramach akcji „Masz głos – masz wybór”. Jej celem jest nawiązywanie dialogu pomiędzy samorządowcami, a mieszkańcami.


więcej...

2008-06-26


Będą promować działania ekologiczne w dolinie Neru

   Przedstawiciele poddębickiej Gminy wezmą udział realizacji projektu pn. „Promocja działań ekologicznych w dolinie rzeki Ner”.


więcej...

2008-06-25


Otwarcie ul. Rzemieślniczej i Dębowej

   Mieszkańcy miasta oraz przedstawiciele władz wzięli udział w uroczystym otwarciu ulic Rzemieślniczej i Dębowej w Poddębicach.


więcej...

2008-06-24


WIT jedzie do Ustki

   Drużyna WIT-u Poddębice oraz zespoły: Rapid Sport-Pub Lublin, Magic Kris-Max Łódź i Jesiony Tychy okazały się najlepsze w II Eliminacjach VI Mistrzostw Polski Energa Beach Soccer 2008.


więcej...

2008-06-23


Wianki w Pudłowie

   Puszczaniem wianków do rzeki Pisi rozpoczęły się obchody nocy świetojańskiej w Pudłowie. Popularnie zwane „Wianki” odbyły się w tej wsi po raz czwarty.


więcej...

2008-06-22


Termy Poddębice coraz bliżej

   Geotermia Poddębice, będąca podmiotem Gminy, uzyskała koncesję na wykonanie odwiertów termalnych. Spółka zabiegała o to od kilkunastu miesięcy.


więcej...

2008-06-19


II Eliminacje VI Mistrzostw Polski Energa Beach Soccer 2008

   Na trzy dni Poddębice zamienią się w plażową stolicę kraju. Wszystko to za sprawą II Eliminacji VI Mistrzostw Polski Energia Beach Soccer 2008, które odbywać się w Poddębicach od piątku do niedzieli.


więcej...

2008-06-19


Ćwiczenia ratownicze

   Strażacy z Poddębic, Bałdrzychowa, Kałowa, Niemysłowa i Sworawy, pogotowie ratunkowe, policja, a także uczniowie oraz nauczyciele poddębickiego liceum wzięli udział w ćwiczeniach mających na celu sprawdzenie współdziałania służb ratowniczych.


więcej...

2008-06-18


Wicemistrzynie kraju w lekkoatletyce

   Jako wicemistrzynie kraju wróciły z Mistrzostw Polski w Czwórboju Lekkoatletycznym uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach. To wielki, bo pierwszy w historii szkoły, sukces podopiecznych Zbigniewa Koperka.


więcej...

2008-06-17


Maluchy bawiły się na festynie

   Poddębickie przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami bawiły się na Festynie Rodzinnym pn. „Mama, tata i ja”, zorganizowanym w Przedszkolu przy ul. Miłej w Poddębicach.


więcej...

2008-06-16


10 lat Młodzieżowej Rady Miasta

   Dziesiąte urodziny świętowała Młodzieżowa Rada Miasta Poddębice. Obchody tego jubileuszu były okazją do podsumowania dotychczasowej działalności organizacji.


więcej...

2008-06-13


XXIII Sesja Rady Miejskiej w Poddębicach

   Na godzinę 12 w środę, 11 czerwca zwołano XXIII Sesję Rady Miejskiej w Poddębicach.


więcej...

2008-06-10


Euroboisko w Poddębicach

   Tłumy poddębiczan zebrały się, by wspólnie z zaproszonymi gości oraz uczniami poddębickiej podstawówki wziąć udział w uroczystym otwarciu euroboiska w Poddębicach.


więcej...

2008-06-09


Włoska gwiazda w Poddębicach

   Francesco Napoli był gwiazdą tegorocznych Dni Poddębic. Koncert włoskiego artysty można było obejrzeć na Placu Kościuszki w Poddębicach. Piosenkarz bawił licznie zebraną publiczność ponad godzinę. Podczas występu nie zabrakło największych przebojów muzyka – piosenek „Balla balla” czy „Marina”.


więcej...

2008-06-09


Uroczyste otwarcie XIV Dni Poddębic

   Parada ulicami miasta, w której uczestniczyli uczniowie poddębickiej szkoły podstawowej i gimnazjum rozpoczęła obchody XIV Dni Poddębic.


więcej...

2008-06-06


Otworzą euroboisko

   Na sobotę 7 czerwca br. zaplanowano otwarcie euroboiska  w Poddębicach. Uroczyste przecięcie wstęgi nastąpi o godzinie 14.30.


więcej...

2008-06-04


Wizytowali Poddębice

   Kilkunastoosobowa grupa dziennikarzy z Niemiec, Włoch, Francji, Irlandii, Hiszpanii, Węgier, Rumunii, Łotwy oraz Polski gościła w Poddębicach.


więcej...

2008-06-02Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+