strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Wiedzą jak zapobiegać pożarom

   Uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy oraz poddębiccy gimnazjaliści wzięli udział w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.


więcej...

2008-02-27


Doradzają bezrobotnym

   Od kilku dni przy Poddębickim Stowarzyszeniu Przedsiębiorczości działa „Lokalna Pracownia Aktywności”. Bezrobotni z terenu gminy mogą tam bezpłatnie uzyskać porady dotyczące pozyskiwania pracy, pisania dokumentów, zdobywania nowych umiejętności, czy zakładania własnego przedsiębiorstwa.


więcej...

2008-02-26


Trops na podium

   Nie najlepiej wypadli poddębiccy szczypiorniści w VIII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Dzieci Poddębice Cup 2008. Spośród trzech drużyn reprezentujących nasze miasto tylko podopieczni Sławomira Kobielskiego, czyli gracze Tropsa stanęli na podium zajmując w zawodach 3 miejsce.


więcej...

2008-02-25


VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dzieci Poddębice Cup 2008

   Drużyny dziewcząt i chłopców z różnych stron Polski zjeżdżają do Poddębic, by  w dniach 22-24 lutego br. wziąć udział w VIII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Dzieci Poddębice Cup 2008.


więcej...

2008-02-22


Rusza cykl szkoleń EFS

   Gmina Poddębice oraz Regionalny Ośrodek EFS w Sieradzu organizują szkolenia dotyczące Europejskiego Funduszu Społecznego.


więcej...

2008-02-21


Nie ma czasu na nudę

   W drugi tydzień ferii nie brakuje atrakcji związanych z zimowym wypoczynkiem dla dzieci i młodzieży z terenu poddębickiej gminy.


więcej...

2008-02-20


Gwiazda mistrzem

   Zespół Gwiazdy Poddębice okazał się najlepszy w 13 edycji Poddębickiej Ligi Halowej w Piłce Nożnej. W finale rozgrywek drużyna ta pokonała 7:3 Oldboy Poddębice. 


więcej...

2008-02-19


Finały PLH

   Gwiazda Poddębice i Oldboy Poddębice to drużyny, które powalczą o I miejsce w XIII edycji Poddębickiej Ligi Halowej. Początek konfrontacji przewidziano na godzinę 20.00 piątkowego wieczoru.


więcej...

2008-02-15


Pierwszoklasiści u przedszkolaków

   Ferie zimowe stały się doskonałą okazją do zorganizowania spotkania pierwszoklasistów, którzy w zeszłym roku opuścili mury Przedszkola Publicznego w Poddębicach z dziećmi, które obecnie uczęszczają do przedszkola. 


więcej...

2008-02-14


Zawody w tenisa stołowego

   Sympatycy ping-ponga mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Poddębic. Zawody odbyły się w hali poddębickiego Gimnazjum. Gracze rywalizowali w dwóch grupach.   


więcej...

2008-02-11


Ferie rozpoczęte

   Dla dzieci i młodzieży rozpoczęły się upragnione ferie zimowe. Choć aura nie przypomina zimy, uczniowie z terenu Gminy Poddębice nie powinny narzekać na nudę.


więcej...

2008-02-11


Sportowcy podsumowali miniony rok

   Trenerzy, prezesi oraz zawodniczy klubów i stowarzyszeń sportowych działających na terenie Poddębic spotkali się na podsumowaniu roku sportowego 2007.


więcej...

2008-02-06


Trwają przesłuchania do "Solli"

   Na trzy dni zaplanowano przesłuchania muzyczne do XVI Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Solla”.


więcej...

2008-02-05


Zabawy choinkowe

   Karnawał to doskonała okazja do organizowania różnego rodzaju imprez tanecznych, na których bawią się nie tylko dorośli. W szkołach Gminy Poddębice od lat odbywają się zabawy choinkowe.  


więcej...

2008-02-04Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+