strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 opis zdjecia: szampany.jpg

Sylwester pod chmurką

   Wzorem lat ubiegłych mieszkańcy Poddębic będą mogli spędzić noc sylwestrową na Placu Kościuszki.
   Imprezę, której początek zaplanowano na godzinę 22.30, rozpocznie koncert zespołu rockowego O.B.O.K z Poddębic. Następnie zebrani na placu mieszkańcy będą mogli się bawić przy muzyce dyskotekowej DJ Labor Master Sill. O północy przewidziano orędzie noworoczne, po którym nastąpi pokaz sztucznych ogni. Zakończenie imprezy przewiduje się około godziny 1.00.  2007-12-28


Kanalizacja deszczowa wybudowana

   Mieszkańcy ulic Parzęczewskiej, Szkolnej i Spacerowej w Poddębicach po dziesięciu latach doczekali się kanalizacji deszczowej.


więcej...

2007-12-28


Będą się kształcić na odległość

   W Bałdrzychowie w ramach projektu „Centra Kształcenia na Odległość na Wsiach” powstanie Centrum Kształcenia.


więcej...

2007-12-27


Jasełka przedszkolaków

   Bajkowe jasełka oraz wspólne kolędowanie przygotowały przedszkolaki z poddębickiego przedszkola.


więcej...

2007-12-20


Wigilia w MCEE

   Wzorem roku ubiegłego Młodzieżowe Centrum Edukacji Europejskiej w Poddębicach zorganizowało dla swoich uczestników spotkanie opłatkowe.


więcej...

2007-12-19


opis zdjecia: klonowa.jpg

Nowa ulica w mieście

   Powiększające się Poddębice spowodowały, iż władze miasta utworzyły w nową ulicę. Uchwałą poddębickiej Rady Miejskiej nazwano ją Klonowa. Nowoutworzona ulica znajduje się w północnej części miasta. Położona jest na zachód od ulicy Brzozowej do ulicy Młynarskiej.2007-12-18


XVI Sesja Rady Miejskiej

   Na godzinę 10 w czwartek 13 grudnia  2007 roku zaplanowano XVI Sesję Rady Miejskiej w Poddębicach.


więcej...

2007-12-13


opis zdjecia: dowod osobisty.jpg

Wymień dowód do końca roku

   31 grudnia br. upływa termin składania wniosków o wymianę dowodów osobistych. Mieszkańcy Gminy Poddębice, którzy jeszcze tego nie zrobili, mają dodatkową szansę na pobranie i złożenie wniosków o nowy dowód osobisty. W tym celu Urząd Stanu Cywilnego w Poddębicach będzie czynny w sobotę, 15 grudnia br. w godzinach od 9 do 15. Do wymiany zostało ponad tysiąc dowodów z terenu poddębickiej Gminy.2007-12-13


"Górzanie" drudzy wśród seniorów

  Członkowie Ludowego Zespołu Śpiewaczego „Górzanie” z Góry Bałdrzychowskiej wzięli udział w Wojewódzkim Przeglądzie Seniorów w Skierniewicach i zajęli drugie miejsce.


więcej...

2007-12-10


5 urodziny Beach Soccera

  Polska Federacja Beach Soccera obchodziła swoje piąte urodziny. W uroczystościach związanych z tym świętem wzięli udział wszyscy przyjaciele tej dyscypliny sportu. Wśród nich nie zabrakło przedstawicieli Poddębic.  


więcej...

2007-12-10


Złoty Krzysztof i srebrna Magda

   Sześcioro poddębickich sportowców trenujących brazylijską sztukę walki, jaką jest jiu-jitsu wzięło udział w III Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Łodzi. Dwoje podopiecznych Marka Błaszczyka stanęło na podium. Krzysztof Gawliński zdobył złoty medal w kategorii juniorów do 79 kg, a Magda Hnedi w tej samej kategorii do 56 kg wywalczyła srebrno.


więcej...

2007-12-05


Radne Młodzieżowej Rady Miasta przygotowują się do pracy

   Nowo wybrana poddębicka Młodzieżowa Rada Miasta spotkała się w pełnym składzie. Piętnaście dziewcząt wchodzących w jej skład, uczestniczyło w trzydniowym szkoleniu przeprowadzonym przez przedstawiciela Ogólnopolskiej Federacji Młodzieżowych Samorządów Lokalnych Wiktora Plesińskiego.


więcej...

2007-12-05


Będzie boisko ze sztuczną nawierzchnią

   W Poddębicach powstaje boisko ze sztuczną nawierzchnią. Jego budowa jest możliwa dzięki dotacji z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Decyzją Zarządu Województwa Łódzkiego Gmina Poddębice otrzymała pół miliona złotych na budowę boiska do piłki nożnej o nawierzchni z trawy syntetycznej o wymiarach  32 m na 63 m wraz z oświetleniem oraz odwodnieniem płyty boiska.


więcej...

2007-12-05


Pociągi pojadą w nowych godzinach

   Od 9 grudnia br. zmianie ulegnie rozkład jazdy pociągów ze stacji PKP Poddębice. Kursujące pociągi odjadą z poddębickiej stacji w następujących godzinach:
do Inowrocławia o 7.49, 11.45 oraz 17.02;
do Katowic o 9.09;
do Torunia o 7.49 i 17.02;
do Zduńskiej Woli o 9.09, 15.25 i 18.46.


więcej...

2007-12-03


Pudłowiaki prezentowali swoje wyroby

   Wystawę prac dotyczącą dorobku i działalności klubu 4H, istniejącego przy Kole Gospodyń Wiejskich w Nowym Pudłowie, można było oglądać w Urzędzie Miejskim w Poddębicach.


więcej...

2007-12-03Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+