mapy
kontakt
linki

Trops trzeci i szósty

Napięty terminarz sportowych spotkań mają szczypiorniści i szczypiornistki poddębickiego Tropsa. Oprócz zmagań w lidze biorą oni udział w turniejach. Ostatnio podopieczni Sławomira Kobielskiego wystąpili w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców w Buku, gdzie zajęli 6 miejsce.

- W turnieju wystartowały najsilniejsze ekipy w kraju z rocznika 1995, tj. mistrz Polski Iskra Bydgoszcz, zdobywca trzeciego miejsca Chrzanowia Chrzanów oraz piąty Kusy Szczecin – wymienia trener Kobielski.

W Buku gracze Tropsa złotą bramką przegrali mecz o 5 miejsce z Iskrą Bydgoszcz. Jednak jak twierdzi szkoleniowiec drużyna pokazała się z jak najlepszej strony. Od zwycięzcy turnieju – zespołu Chrobrego Głogów poddębiczanie okazali się gorsi także tylko o jedną bramkę, ulegając w półfinale 9:10.

Nieźle też na piłkarskim parkiecie radzą sobie szczypiornistki radzą UKS Trops prowadzone przez Zbigniewa Koperka. Dziewczęta z rocznika 1998 wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt w Dopiewie, gdzie zajęły trzecie miejsce. O wejście do finału poddębiczanki przegrały złotą bramką z Tuzinkiem I Gniezno.

- Zajęcie III miejsca przez nasza drużynę jest dużym sukcesem i dobrym prognostykiem na dalszą prace z tymi dziewczynkami – ocenia trener Koperek.

• Zawodnicy Tropsa (szaro-czarne stroje)