mapy
kontakt
linki

Poddębiczanie najlepsi w województwie

Szczypiorniści Neru Poddębice wygrali oba turnieje finałowe Wojewódzkiej Ligi Dzieci i są najlepsi w województwie.

Zdobyte mistrzostwo gwarantuje udział w półfinałach Mistrzostw Polski, które odbędą się w Brzegu w dniach 23-25 maja br. Podopieczni Sławomira Kobielskiego 27:14 MKS Wieluń oraz 20:5 Elektronika Łódź i Tropsa Poddębice.

Inny reprezentant naszego miasta – zespół Tropsa zajął czwarte miejsce. Dla trenowanych przez Jarosława Ignaczaka o rok młodszych graczy to duży sukces. W drugim turnieju finałowym piłkarze Tropsa pokonali 19:17 rywali z Wielunia i ulegli 6:17 Elektronikowi Łódź.

Powody do radości mają również szczypiornistki Zbigniewa Koperka, które zostały wicemistrzyniami województwa. Dziewczęta zwyciężyły 16:7 z MKS Piotrcovia I Piotrków Trybunalski oraz 15:7 MKS Piotrcovia II Piotrków Trybunalski oraz przegrały 10:13 z MKS Zgierz.