mapy
kontakt
linki

Pasmo sukcesów uczestników Hufca Pracy

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim odbył się IX Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Młodzieży OHP z jednostek Łódzkiej WK OHP.

Chęć udziału w zawodach wyraziło 62 zawodników i zawodniczek z 16 hufców pracy z Województwa Łódzkiego, którzy rywalizowali systemem rosyjskim - do dwóch przegranych. Zawody, które sędziowali podopieczni piotrkowskiego hufca były rozgrywane w dwóch kategoriach: indywidualnej (dziewczęta i chłopcy) oraz drużynowej.

W kategorii dziewcząt trzecie miejsce zajęła - Sandra Górska z ZSP w Poddębicach, wśród chłopców IV miejsce zajął Bartosz Lipiński, a na V miejscu uplasował się Kamil Woskowski z ZSZ nr 1 w Zduńskiej Woli.
Drużynowo zwyciężył Hufiec Pracy ze Zduńskiej Woli, drugi był 5-13 Hufiec Pracy z Tomaszowa Mazowieckiego, a trzeci - 5-25 Hufiec Pracy z Kutna.

Warto dodać, iż Sandra i Angelika odbywają praktyki zawodowe w Salonach Fryzjerskich Agnieszki Janiak i Andrzeja Urbaniaka w Poddębicach, natomiast Bartosz i Kamil w Zakładach Cukierniczych Konrada Pokory i Grażyny Dymińskiej w Zduńskiej Woli.

Podczas uroczystego zakończenia puchary, medale, nagrody i dyplomy wszystkim uczestnikom zawodów wręczali Wojewódzka Komendant OHP Barbara Stanisława Günther i kierownik OSiR Robert Zontak.

Sukces odniósł również uczestnik Hufca Pracy Karol Wal w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym OHP. Podopieczny Hufca Pracy podobnie jak roku ubiegłym  zajął pierwsze miejsce i po raz drugi weźmie udział w konkursie na szczeblu ogólnopolskim w Tarnowie.
(tekst i zdjęcia: Romuald Krystyniak)