mapy
kontakt
linki

Finały PLH

Gwiazda Poddębice i Oldboy Poddębice to drużyny, które powalczą o I miejsce w XIII edycji Poddębickiej Ligi Halowej. Początek konfrontacji przewidziano na godzinę 20.00 piątkowego wieczoru.

W meczu 1/2 finału gracze Gwiazdy pokonali 8:5 piłkarzy Delikatesów, choć do przerwy przegrywali 3:4. Z drugiego pojedynku półfinałowego rozegranego pomiędzy Oldboy-em Poddębice i Messerem Łódź zwycięsko wyszli poddębiczanie, którzy pokonali przeciwnika 9:7.

W piątkowy wieczór odbędą się finały. Na godzinę 18.00 zaplanowano mecz o 3 miejsce, w którym zmierzą się Delikatesy i Messer. Natomiast o 20.00 rozegrany zostanie finał.

W przerwach pomiędzy meczami wystąpi poddębicka orkiestra dęta. Odbędzie się także mecz towarzyski przyjaciół Krystiana Turkowskiego z Pełczysk. 12-letni chłopiec cierpi na obustronne uszkodzenie słuchu. Poruszeni losem dziecka organizatorzy PLH postanowili mu pomóc. W tym celu przygotowali aukcję sportowych gadżetów, w której będą mogli wziąć udział przybyli na halę kibice. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na zakup Systemu FM umożliwiającego Krystianowi słyszenie. To już druga akcja tego typu. W zeszłym roku podczas finałów PLH kwestowano na rzecz Bartosza Taraszewskiego.