strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 10 milionów na budowę sieci wodno-kanalizacyjnej

   15 kilometrów sieci kanalizacyjnej przybędzie w Gminie Poddębice. W Klementowie, Borysewie, Bałdrzychowie i części Pragi powstanie nowy system gospodarki wodno-ściekowej, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli korzystać z lepszego systemu oczyszczania ścieków komunalnych.


więcej...

2017-06-08


Absolwenci UTW odebrali dyplomy

   99 uczestników Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Poddębicach zakończyło edukację w ramach przedsięwzięcia.


więcej...

2017-06-23


Dzień otwarty w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Sieradzu

W środę, 21 czerwca br. w godzinach 9.00 - 15.00 Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Sieradzu organizuje dzień otwarty dla wyborców. Każdy odwiedzający będzie mógł wziąć udział w konsultacjach kształtu kart do głosowania w przyszłorocznych wyborach samorządowych, zapoznać się z najważniejszymi zasadami przeprowadzania wyborów oraz poznać swoje prawa, wynikające z Kodeksu wyborczego.


więcej...

2017-06-20


Rajd rowerowy za nami...

   Ponad 250 osób wzięło udział w rajdzie rowerowym „Rowerem wokół Poddębic”. Wśród uczestników byli nie tylko mieszkańcy naszej Gminy, ale także goście spoza regionu, w tym sześcioosobowa grupa Kłodawskiego Klubu Solnych Cyklistów.


więcej...

2017-06-19


JTI Polska szuka pracowników

    Szukasz pracy na dobrych warunkach? Chcesz zdobyć doświadczenie i pracować w międzynarodowej firmie? Spotkaj się z przedstawicielami JTI Polska i poznaj aktualne oferty pracy. Przyjdź i dowiedz się, co oferuje jeden z największych pracodawców w województwie łódzkim i sprawdź, czy czeka na Ciebie wymarzone stanowisko.


więcej...

2017-06-12


OSP Sworawa szósta w Zawodach Drużyn Ratownictwa Powodziowego

    Strażacy OSP Sworawa reprezentowali Gminę Poddębice na tegorocznych Zawodach Sprawnościowych Drużyn Ratownictwa Powodziowego Obrony Cywilnej.


więcej...

2017-06-11


"Rowerem wokół Poddębic"

    Już w najbliższą niedzielę 18 czerwca br. odbędzie się rajd rowerowy „Rowerem wokół Poddębic”. Osoby chcące wziąć udział w rajdzie mogą się jeszcze zgłaszać w dniu imprezy od godz.9.


więcej...

2017-06-10


Sukces ucznia szkoły w Bałdrzychowie

   Bartłomiej Łukaszewski - uczeń VI  klasy  Szkoły Podstawowej w  Bałdrzychowie  uczestniczył  w  Finale  Krajowego  Konkursu  Wiedzy  Olimpijskiej „Letnie Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016” i uplasował się na 6 miejscu w Polsce!


więcej...

2017-06-08


opis zdjecia: Tvp3łódź2016.JPG

Zapraszamy na "Agroexpress"

   Zapraszamy do oglądania programu "Agroexpress": https://www.youtube.com/watch?v=9VIYylVQU3o
   W programie m.in. o trwających na terenie Gminy inwestycjach, nowych środkach unijnych oraz atrakcjach turystycznych.


2017-06-08


Konkurs na "Wianek Świętojański"

   Lokalna Grupa Działania „Podkowa” zaprasza koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia oraz sołectwa z terenu działania LGD „Podkowa” do uczestnictwa w konkursie pn.: „Wianek Świętojański”.


więcej...

2017-06-06


opis zdjecia: alarm.jpg

Trening systemu alarmowego

W dniach 6-8 czerwca 2017 r. na terenie województwa łódzkiego przewidywany jest trening systemu alarmowania polegający na wyemitowaniu przez okres 3 min. modulowanego dźwięku syren stanowiący o ogłoszeniu alarmu oraz przez okres 3 min. ciągłego dźwięku syren będącego sygnałem odwołującym alarm. W zależności od realizowanego scenariusza ćwiczeń mogą zostać uruchamiane syreny w naszej gminie.

Zasadniczym celem treningu jest upowszechnienie wśród mieszkańców województwa łódzkiego nawyku działania w przypadku usłyszenia alarmu. Więcej informacji na ten temat na stronie www.ock.gov.pl

Zarządzenie 123/20172017-06-05


Zawody wędkarskie w Byczynie

   22 dzieci wzięło udział w zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka zawodach wędkarskich o Puchar Burmistrza Poddębic. Młodym miłośnikom wędkarstwa, którzy zmagali się na stawie w Byczynie, towarzyszyli rodzice i znajomi.


więcej...

2017-06-05


III Poddębicki Bieg Bez Barier za nami

    Ponad 300 osób wystartowało w III Poddębickim Biegu Bez Barier, który w tym roku znalazł się w cyklu biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.


więcej...

2017-06-05Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+