strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 "Życie animowane" w Pijalni Wód Termalnych

    Fundacja Obudzić Zmysły wraz z Fundacją BGŻ BNP Paribas oraz wolontariuszami z Banku BGŻ BNP Paribas w Poddębicach zapraszają na projekcję filmu:"Zycie animowane" w niedzielę 2 kwietnia br. o godz. 16.00 w Pijalni Wód Termalnych w Poddębicach.


więcej...

2017-03-29


VI Mistrzostwa Polski Środkowej Tańca Mażoretkowego

    W dniach 8-9.04.2017r. od godz. 11 w hali poddębickiego Gimnazjum odbędą się VI Otwarte Mistrzostwa Polski Środkowej Tańca Mażoretkowego.


więcej...

2017-03-29


Kultura bezpieczeństwa na stanowiskach pracy

    Dwudziestu siedmiu uczestników Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli z terenu powiatów: poddębickiego, łaskiego i zduńskowolskiego wzięło udział w eliminacjach do XIV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu OHP „Sprawny w zawodzie 2017”.


więcej...

2017-03-27


Strażacy zagrali w hali

    Dziesięć drużyn strażackich zagrało na hali w turnieju Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Burmistrza Poddębic Piotra Sęczkowskiego, którego organizatorem od ośmiu lat jest radny Przemysław Jaszczak.


więcej...

2017-03-07


Zaproszenie na szkolenie

   Lokalna Grupa Działania "Podkowa" zaprasza przedsiębiorców i osoby zainteresowane podjęciem działalności gospodarczej, w tym przedstawicieli grup defaworyzowanych z terenu Gmin: Poddębice, Zadzim, Zduńska Wola, Szadek, Zapolice na szkolenie na temat możliwości pozyskania dofinansowania.


więcej...

2017-03-06


Wiedzą jak zapobiegać pożarom

   22 uczniów szkół z terenu Gminy Poddębice wzięło udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".


więcej...

2017-03-02Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+