strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Zaproszenie na promocję książki

   Stowarzyszenie Przyjaciół Bałdrzychowa zaprasza w sobotę 5 listopada br. do Wiejskiego Centrum Kultury Bałdrzychowie na uroczystą promocję książki "Bałdrzychów w opowieściach".


więcej...

2016-10-31


Będą nowe miejsca pracy

   Dobre informacje dotarły do Gminy Poddębice. Zakład Wykonawstwa Urządzeń Precyzyjnych "Narzędziownia" Sp. z o. o. rozpoczął budowę głównej hali produkcyjnej w Feliksowie.


więcej...

2016-10-28


Bezpłatne szkolenia

   Lokalna Grupa Działania "Podkowa" zaprasza przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane podjęciem działalności gospodarczej z terenu gmin: Poddębice, Szadek, Zadzim, Zapolice i Zduńska Wola na bezpłatne szkolenia dotyczące przygotowania wniosku o przyznanie pomocy oraz biznesplanu.


więcej...

2016-10-18


Przebiegli 2 tysiące kilometrów

   Blisko 2 tysiące kilometrów przebiegli uczestnicy 24-godzinnego biegu, który odbył się w Poddębicach.


więcej...

2016-10-17


opis zdjecia: ngwl-na-facebook.jpg

Mocni w Biznesie 2016

   Marszałek Województwa Łódzkiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Nagrodzie Gospodarczej Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2016”.
   Szczegóły na stronie: http://lodzkie.pl/component/k2/nagroda-gospodarcza-wojewodztwa-lodzkiego-mocni-w-biznesie-2016  2016-10-14


XXXI Rajd Pieszy Szlakiem im. Marii Konopnickiej

   Od 31 lat uczniowie szkół z terenu poddębickiej Gminy popularyzując postać i twórczość Marii Konopnickiej, a także turystykę pieszą uczestniczą w rajdach pieszych z Bronowa do Poddębic.


więcej...

2016-10-04


Bieg charytatywny

   Lubisz biegać, spacerować lub po prostu ruszać się na świeżym powietrzu? To dołącz do akcji Poddębickiego Klubu Biegacza Zdyszani.pl, której celem jest pomoc dzieciom z autyzmem i zespołem aspergera.


więcej...

2016-10-03Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+