strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Pałac nominowany w konkursie „Zabytek Zadbany 2016”

Poddębicki pałac jako jeden z czterech obiektów zabytkowych w Polsce otrzymał nominację do nagrody w konkursie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Generalnego Konserwatora Zabytków „Zabytek Zadbany 2016” w kategorii „Rewaloryzacja przestrzeni kulturowej i krajobrazu”.
więcej...

2016-03-31


2 miliony dotacji od Zarządu Województwa

   Dobre nowiny napłynęły do poddębickiej Gminy. Decyzją Zarządu Województwa Łódzkiego dofinansowanie uzyskają zrealizowane już inwestycje. Chodzi o przebudowane pod koniec zeszłego roku drogi na odcinkach: Dominikowice-Balin-Lipnica, Tarnowa-Mrowiczna oraz Byczyna-Łężki. 

więcej...

2016-03-30


Rusza przebudowa ul. Miłej

   Rusza długo oczekiwana inwestycja drogowa w Poddębicach. Lada dzień rozpoczną się prace związane z gruntowną przebudową ul. Miłej.więcej...

2016-03-30


Turniej Wiedzy Pożarniczej

    20 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych rywalizowało w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Uczestnicy konkursu mieli do rozwiązania test z praktyki oraz teorii pożarnictwa. 


więcej...

2016-03-30


Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy

   Gmina Poddębice przystąpiła do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN). W związku z tym  zapraszamy do współudziału w tworzeniu PGN. 
   W tym celu zachęcamy Państwa, jako Mieszkańców Gminy oraz Przedsiębiorców działających na jej terenie do wypełnienia ankiety, zawierającej niezbędne dane dotyczące zużycia energii w obiektach/budynkach zlokalizowanych na terenie Gminy Poddębice, będących Państwa własnością, lub w których prowadzicie Państwo działalność.


więcej...

2016-03-22


Pasmo sukcesów uczestników Hufca Pracy

   W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim odbył się IX Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Młodzieży OHP z jednostek Łódzkiej WK OHP.więcej...

2016-03-21


Bezpieczny w pracy

   Dwudziestu czterech uczestników Hufca Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli wzięło udział w eliminacjach regionalnych do XIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu OHP „Sprawny w Zawodzie – 2016”.


więcej...

2016-03-21


OSP Tarnowa zwycięzcą halowego turnieju OSP

   Dwanaście drużyn strażackich zagrało w halowym turnieju o Puchar Burmistrza Poddębic.   


więcej...

2016-03-08


I Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Futsalu Kobiet

    7 kobiecych drużyn: Dream Team Łódź, El Paso Łódź, Fiero! Łódź, KP Kotan Girls Ozorków, KP Pelikan Łowicz, UMED Łódź i UMKS Zgierz uczestniczyło w I Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w Futsalu Kobiet rozegranych w hali poddębickiego Gimnazjum.


więcej...

2016-03-08


Strażackie zmagania w hali

   Hala Gimnazjum w Poddębicach w najbliższą niedzielę 6 marca br. będzie gościć drużyny strażackie z Gminy Poddębice, które zmierzą się w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Poddębic.


więcej...

2016-03-03


I Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Futsalu Kobiet

   W najbliższą sobotę 5 marca br. Poddębice będą gospodarzem I Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Futsalu Kobiet. W hali Gimnazjum spotka się 8 drużyn. Początek turnieju o godz. 9.00.
 
więcej...

2016-03-02Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+