strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców za nami

    Ponad 300 zawodników zjechało na XVI Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Poddębie Cup 2016. Trzydniowe rozgrywki trzynasto- i dwunastolatków były pełne emocji oraz zaciętej walki od meczów grupowych aż po finały.


więcej...

2016-02-29


W Józefowie znikną wyboje

   Pełna wybojów droga w Józefowie przypomina obecnie szwajcarski ser. Sytuacja ta zmieni się z końcem maja br. Do tego czasu Gmina przebuduje trakt.  


więcej...

2016-02-26


Szczypiorniści powalczą w Poddębicach

   22 drużyny szczypiornistów zapowiedziały swój udział w XVI Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców Poddębice Cup 2016, który zaplanowano na najbliższy weekend 26-28 lutego br.


więcej...

2016-02-23


Bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego z zakresu realizacji projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich


więcej...

2016-02-22


Podczas ferii pałac tętni życiem

   Minął pierwszy tydzień zimowych ferii. Dzieci z terenu Gminy licznie skorzystały z przygotowanej przez Poddębicki Dom Kultury i Sportu oferty kulturalnej dla najmłodszych mieszkańców. Podobnie zapowiada się drugi tydzień zimowego wypoczynku.


więcej...

2016-02-22


Działki na sprzedaż

   Gmina Poddębice posiada do sprzedania działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i usługową. Nieruchomości zlokalizowane są w Poddębicach przy ulicach: Wschodniej, Parzęczewskiej i Tulipanowej. 


więcej...

2016-02-11


Konsultacje społeczne w ramach tworzenia "map zagrożeń"

    Kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach podjęło działania mające na celu utworzenie aktualnej „mapy zagrożeń” na terenie powiatu poddębickiego. W tym celu zaplanowano pierwsze konsultacje społeczne, w których będą uczestniczyć m.in. przedstawiciele służb, samorządu lokalnego oraz mieszkańcy powiatu.


więcej...

2016-02-03Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+