strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Okazale prezentuje się poddębicki pałac

   Tak z zewnątrz prezentuje się zrewitalizowany zabytkowy pałac w Poddębicach. A jak jest w środku? O tym będzie można się przekonać w najbliższą niedzielę podczas zwiedzania odnowionego budynku. Na otwarcie obiektu zapraszamy o godz. 16.


więcej...

2015-05-29


Poddębicki Bieg bez Barier już w niedzielę

   W niedzielę 31 maja br. w Poddębicach odbędzie się pierwsza edycja „Biegu bez Barier”, który rozegrany zostanie na atestowanej 10 kilometrowej trasie. Start biegu głównego zaplanowano na godz. 12:45.


więcej...

2015-05-28


Rusza nowy sezon basenów termalnych

   Rusza kolejny sezon basenów termalnych w Poddębicach. Poniżej godziny otwarcia.

   Z okazji Dnia Dziecka w dniach 30, 31 maja i 1 czerwca br. wstęp dla dzieci jest bezpłatny.


więcej...

2015-05-27


Zapraszamy na otwarcie zrewitalizowanego parku i pałacu

   Koncert chopinowski i operetkowy, wystawa malarska, występy lokalnych artystów, rewia brazylijska, teatr ognia, atrakcje rekreacyjne dla dzieci, zwiedzanie odnowionego pałacu, koncert gwiazd: Mezo i Feel – tak w skrócie przedstawia się program otwarcia zrewitalizowanego kompleksu pałacowo-parkowego.


więcej...

2015-05-22


Majówka w Ciężkowie

   Niedzielne majowe popołudnie to doskonała okazja do zorganizowania majówki. Z taką też inicjatywą wyszli druhowie z Ciężkowa, którzy przygotowują biesiadę „Poznajemy swój kraj”. Impreza odbędzie się 24 maja br. przy miejscowej remizie. Poprzedzą ją uroczystości zielonoświątkowe. Początek zaplanowano na godz. 15.30.


więcej...

2015-05-20


"Rowerem do lata..."

   Nie ustaje popularność organizowanych na terenie poddębickiej Gminy rajdów rowerowych. W czwartym już Integracyjnym Rajdzie pn. „Rowerem do lata…” wzięło udział 205 osób.


więcej...

2015-05-20


Bieg Zwycięstwa po raz 31

   445 zawodników i zawodniczek ukończyło XXXI Bieg Zwycięstwa. Organizatorami zawodów byli: Burmistrz Poddębic, LKS Ner Poddębice, Zrzeszenie LZS w Poddębicach, Zarząd  Wojewódzki Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Łodzi.


więcej...

2015-05-11


Zaproszenie na rajd rowerowy

   W niedzielę 17 maja br. odbędzie się rajd rowerowy "Rowerem do lata...". Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich miłośników dwóch kółek oraz lubiących aktywnie spędzać wolny czas.


więcej...

2015-05-08


Firma Harpo wyposaży pałac

   Poddębicka perełka, jak określany jest zabytkowy pałac, zmieniła się nie do poznania. Dzięki gminnej inwestycji na terenie obiektu przeprowadzono prace rewitalizacyjne. Teraz pałac czeka na przyjęcie sprzętu.


więcej...

2015-05-06


Stacja prawie gotowa do użytku

   Na ukończeniu są prace związane z przebudową stacji uzdatniania wody w Niewieszu.


więcej...

2015-05-05


Sworawa ma swoje Centrum

   Mieszkańcy Sworawy od majowego weekendu mogą korzystać z nowo wybudowanego w ich wsi Centrum Rekreacji. W uroczystości oddania obiektu do użytku poza sworawianami uczestniczyli  samorządowcy i zaproszeni goście.


więcej...

2015-05-04Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+