strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 INFORMACJA

Burmistrz Poddębic w związku z nowym systemem gospodarki odpadami komunalnymi organizowanym przez Gminę Poddębice uprzejmie informuje mieszkańców Miasta i Gminy Poddębice, iż w dniu 21 czerwca 2013 r. nastąpiło otwarcie ofert złożonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pod nazwą „Świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Poddębice”. W postępowaniu tym wpłynęły 3 oferty. W dniu 27 czerwca 2013 r. dokonano wyboru wykonawcy. Wykonawcą zostało Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta EKO SERWIS, ul. Łąkoszyńska 127, 99-300 Kutno. W miesiącu lipcu b.r. mieszkańcy Miasta i Gminy Poddębice sukcesywnie będą wyposażani w pojemniki i worki na odpady komunalne.


2013-06-27


Nowe lampy oświetlą kolejne ulice

   Mieszkańcy  Poddębic przywykli juz do tego, że centrum ich miasta oświetlają nowoczesne lampy ledowe. Do końca lipca w ramach prowadzonej rewitalizacji na kolejnych ulicach zamontowanych zostanie 56 nowych latarni.


więcej...

2013-06-26


Bezpłatne szkolenia dla rolników i domowników

   Poddębickie Stowarzyszenie Przedsiębiorczości zaprasza wszystkich mieszkańców na bezpłatne trzydniowe szkolenia w ramach programu „Edukacja finansowa – ABC przedsiębiorczości na wsi”.


więcej...

2013-06-26


I Rajd Rowerowy "Bezpieczne wakacje na rowerze"

   40 kilometrów do przejechania, przystanki z punktami edukacyjnymi, a na zakończenie grill i rower do wygrania – tak w skrócie można podsumować I Rajd Rowerowy „Bezpieczne wakacje na rowerze”, zorganizowany przez Burmistrza Poddębic, Radę Miejsko-Gminną Zrzeszenia LZS w Poddębicach oraz LKS Ner Poddębice.


więcej...

2013-06-24


Rusza modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej

   Lada dzień rozpocznie się modernizacja infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy Poddębice. Samorząd podpisał umowę na realizację zadania z wykonawcą, którym została firma „Wodner II” z Wartkowic.


więcej...

2013-06-20


Kolejne nowe lampy w centrum

   Od roku centrum Poddębic oświetlają nowoczesne lampy ledowe. Do końca lipca br. na ulicach miasta pojawi się kolejnych 56 nowych latarni.


więcej...

2013-06-20


Ner po 13 latach w IV lidze!

   Niedzielę 16 czerwca 2013 roku na długo zapamiętają piłkarze i sympatycy Neru Poddębice – drużyna seniorów po 13 latach powróciła do IV ligi!


więcej...

2013-06-17


"II Poddębickie Spotkania w Krainie Bez Barier"

   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z "II Poddębickich Spotkań w Krainie Bez Barier", które odbyły się w Poddębicach.
   Gwiazdą wieczoru była Doda.


więcej...

2013-06-09


Zaproszenie na Rajd Rowerowy

   Rada Miejsko-Gminna Zrzeszenia LZS w Poddębicach, LKS Ner Poddębice oraz Gmina Poddębice zapraszają do udziału w I Rajdzie Rowerowym "Bezpieczne wakacje na rowerze", który odbędzie się 22 czerwca 2013r.


więcej...

2013-06-06


opis zdjecia: Skiba i Łuszczykiewicz.jpg

"Nietuzinkowy" duet w Poddębicach!

   W najbliższą sobotę 8 czerwca br. podczas koncertu integracyjnego pn. „II Poddębickie Spotkania w Krainie Bez Barier” gośćmi specjalnymi będą Krzysztof Skiba i Wojtek Łuszczykiewicz.    
   Ze znanymi artystami będzie można się spotkać w godz. 16-19.   
   Zapraszamy!2013-06-05


Zapraszamy na koncert w Krainie Bez Barier

   Burmistrz Poddębic zaprasza na imprezę plenerową pn. „II Poddębickie Spotkania w Krainie Bez Barier – koncert integracyjny” – sobota 8 czerwca 2013 roku w Poddębicach (ul. Mickiewicza 19). 
   Gwiazdą wieczoru będzie DODA.


więcej...

2013-06-03Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+