strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 opis zdjecia: logo TVP Łódź.jpg

Gmina Poddębice w "Agroexpressie"

   Zapraszamy do obejrzenia "Agroespressu":


   W programie m.in. realizowane inwestycje oraz plany rozwojowe Gminy.


2013-03-28


Zyskają porządną drogę oraz papiery na kolejne

   Wiadomo już, kto wybuduje kolejną poddebicką schetynówkę, której wniosek został najwyżej oceniony przez komisję zarządzającą wojewódzką pulą pieniędzy z drugiego etapu Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych.


więcej...

2013-03-27


Konkurs wiedzy pożarniczej

   Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Poddębice wzięli udział eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.


więcej...

2013-03-26


Przedszkole z certyfikatem promującym zdrowie

   Powody do dumy mają przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Poddębicach. Placówka uzyskała „Certyfikat Sieci Szkół Promujących Zdrowie Województwa Łódzkiego”.


więcej...

2013-03-21


Gminne potyczki ortograficzne

   Łucja Kowalczyk ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach w kategorii klas II-III oraz Kinga Grodzicka z Publicznej Szkoły Podstawowej w Porczynach w kategorii klas IV-VI zostały Gminnymi Mistrzami Ortografii 2013.


więcej...

2013-03-20


Utwardzony łącznik

   Położony w centrum miasta ma 125 metrów długości i jest jednym z najstarszych traktów w Poddębicach. Mowa o łączniku pomiędzy ulicą Mickiewicza i Narutowicza.


więcej...

2013-03-06


K O M U N I K A T

   Gmina Poddębice informuje, iż zaistniała zmiana usytuowania tymczasowego docelowego przystanku komunikacji zbiorowej na czas trwania prac budowlanych zadania pn. „Kraina Bez Barier – Dostępne Miasto – rewitalizacja centrum Poddębic”.

   W związku z tym przystanek z Placu Kościuszki od dnia 11 marca 2013 r. zostaje przeniesiony na ul Przejazd.

   Przedmiotowa lokalizacja została uzgodniona przez Komisję ds. zarządzania ruchem na drogach. Powyższa zmiana nastąpi do czasu zakończenia prac modernizacyjnych na Placu Kościuszki. Jednocześnie Gmina informuje, iż na teren postojowy dla pojazdów komunikacyjnych zostaje przeznaczony teren przy ul. Kosmonautów i Zielonej (teren tymczasowego targowiska). Za zaistniałą sytuację przepraszamy.


2013-03-06


Kto wybuduje piątą schetynówkę?

   Niebawem okaże się kto wybuduje drogę z Góry Bałdrzychowskiej do Feliksowa. Gmina ogłosiła przetarg na wykonanie przedsięwzięcia.


więcej...

2013-03-05


Zaproszenie na spotkanie dot. solarów

   Operator programu dofinansowania serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dot. dofinansowania na zakup i montaż zestawów solarnych.
Spotkanie odbędzie się w dniu 21.03.2013r. (czwartek) o godz. 13 w Wiejskim Centrum Kultury w Bałdrzychowie oraz o godz. 17 w sali Urzędu Miejskiego w Poddębicach.


więcej...

2013-03-05Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+