strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 XII Koncert Noworoczny

   Po raz dwunasty orkiestra dęta OSP Poddębice pod batutą Krzysztofa Kozińskiego zagrała Koncert Noworoczny. Publiczność tradycyjnie już po brzegi wypełniła halę poddębickiego gimnazjum, gdzie odbył się występ.


więcej...

2013-01-28


Od środy na nowym-starym targowisku

   Kostka brukowa zamiast betonowej i żużlowej nawierzchni – tak po przebudowie wygląda targowisko miejskie w Poddębicach. Kupcy handlujący na targowisku wracają na plac w centrum miasta po blisko półrocznej przerwie.


więcej...

2013-01-28


II Turniej Tenisa Stołowego za nami

   56 zawodników stanęło na starcie II Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Poddębic.
- Liczba uczestników turnieju była większa niż w roku ubiegłym, kiedy to wzięły udział 52 osoby.


więcej...

2013-01-28


Blisko 3 miliony na infrastrukturę wodno-kanalizacyjną

   Dobre wiadomości dotarły do Gminy Poddębice. Samorząd otrzymał 2,8 mln zł dofinansowania na przebudowę i modernizację infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie Gminy.


więcej...

2013-01-16


Zapraszamy na II Turniej Tenisa Stołowego

  Rada Miejsko-Gminna Zrzeszenia LZS w Poddębicach, Gmina Poddębice oraz Gimnazjum w Poddębicach zaprasza wszystkich chętnych z terenu Gminy Poddębice do udziału w II Turnieju Tenisa Stołowego Gminy Poddębice o Puchar Burmistrza Poddębic. 


więcej...

2013-01-07


Bezpłatne badania słuchu

   Burmistrz Poddębic oraz Centrum Badania Słuchu APH-MED Warszawa zapraszają na bezpłatne badania słuchu. Badania odbędą się w piątek 25 stycznia br. w godz. 10-18 w Urzędzie Miejskim w Poddębicach. 
   Badania przeznaczone są dla osób po 50. roku życia. Zapisy przyjmowane są pod nr tel.  43 678 25 80 lub osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego (centrala) przy ul. Łódzkiej 17/21.2013-01-04


Podziękowania dla mieszkańców

   XXXIII Sesja Rady Miejskiej w Poddębicach była okazją do złożenia podziękowań mieszkańcom Gminy Poddębice za ich działalność na rzecz Gminy.


więcej...

2013-01-02


Poddębiczanie powitali Nowy Rok na placu

   Tuż przed północą w noc sylwestrową 2012 roku mieszkańcy Gminy Poddębice spotkali się na pl. Kościuszki, by wspólnie powitać Nowy Rok.  


więcej...

2013-01-02Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+