strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 XXVIII Rajd Pieszy

   258 uczestników maszerowało w XXVIII Rajdzie Pieszym szlakiem im. Marii Konopnickiej z Bronowa do Poddębic.
   W rajdzie wzięły udział 24 drużyny – cztery z SP nr 4 im. M. Konopnickiej w Sieradzu oraz dwadzieścia z terenu Gminy Poddębice.


więcej...

2012-09-24


Trops trzeci i czwarty w Winobraniowym Festiwalu

    W dniach 14-16.09.2012r. drużyny: juniorów i juniorów młodszych UKS Trops Poddębice uczestniczyły w XI Winobraniowym Festiwalu Piłki Ręcznej LEROY MERLIN CUP 2012 w Zielonej Górze.


więcej...

2012-09-23


Dzień Przedszkolaka

   Dzień 20 września został ustanowiony w Polsce Dniem Przedszkolaka. Z tej okazji świętowały poddębickie przedszkolaki, które przybyły z wizytą do magistratu.


więcej...

2012-09-21


Bezpieczna kobieta w Poddębicach

    W ramach działań prewencyjnych Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach wspólnie z Burmistrzem Poddębic oraz Przewodniczącym Komisji Bezpieczeństwa Publicznego zainicjowała projekt pod nazwą „Bezpieczna  Kobieta”.


więcej...

2012-09-20


V Wojewódzki Rajd Rowerowy w historią w tle

    Już po raz piąty Łódzka Wojewódzka Komenda i Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli zorganizowała Rajd Rowerowy pod hasłem „Na szlaku miejsc pamięci ofiar II Wojny Światowej”.


więcej...

2012-09-19


Wielki sukces Chrop

   Stowarzyszenie „Stokrotka” z Chrop wygrało konkursy na: „Najładniejsze stoisko wystawiennicze” oraz „Najsmaczniejsze ciasto” podczas „I Dożynek Powiatu Poddębickiego – Plon Niesiemy Plon”.


więcej...

2012-09-18


Geotermia już w budowie

    Zaczęła się budowa wymiennikowni geotermalnej. W sąsiedztwie odwiertu przy ul. Mickiewicza z ziemi wyłoniły się już fundamenty pierwszego obiektu gminnej spółki Geotermia. Dzięki tej inwestycji w niedalekiej przyszłości możliwy stanie się odbiór ciepła z wnętrza ziemi. Za pomocą rurociągów ciepło będzie trafiać do odbiorców.
(Nad Wartą, 05.09.2012r.)


więcej...

2012-09-05


Poddębickie targowisko w przebudowie

  Trwa modernizacja targowiska miejskiego w Poddębicach. W miejscu, gdzie do niedawna odbywał się handel można spotkać koparki i wywrotki. Obecnie przebudowywana jest kanalizacja deszczowa.


więcej...

2012-09-05
BURMISTRZ PODDĘBIC
ZAPRASZA DO UDZIAŁU
W KONKURSIE NA OPRACOWANIE LOGO MARKI "KRAINA BEZ BARIER"


więcej...
Oświetlenie już mają, na chodniki czekają

   Ekstrawaganckie, ledowe lampy o futurystycznych kształtach rozświetliły centrum Poddębic. Jednym te niezwykle nowatorskie latarnie bardzo przypadły do gustu, podczas gdy inni poddębiczanie są zdania, że nie dają one wystarczającej ilości światła.
(Polska Dziennik Łódzki, 04.09.2012r.)


więcej...

2012-09-04


Po asfalcie z Truskawca do Krępy

   Nowa nawierzchnia asfaltowa z Truskawca do Krępy, a w samej Krępie dodatkowo chodnik z kostki brukowej oraz oświetlenie uliczne. Tak obecnie wygląda 3,6-kilometrowy odcinek drogi gminnej, którą wybudował poddębicki samorząd.


więcej...

2012-09-04


Zaproszenie na Rajd Pieszy Bronów-Poddębice

    Rada  Miejsko-Gminna Zrzeszenia Ludowe  Zespoły  Sportowe  w  Poddębicach oraz Ludowy Klub Sportowy NER zapraszają na XXVIII Pieszy Rajd szlakiem im. Marii Konopnickiej Bronów-Poddębice, który odbędzie się 20 września br.
   Zgłoszenia drużyn chcących uczestniczyć w rajdzie przyjmowane są do 19 września br. do godz. 15.00.
   Poniżej regulamin rajdu i karta zgłoszenia.


więcej...

2012-09-04Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+