strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Poddębice wypięknieją

    Centrum Poddębic zmienia się w wielki plac budowy. Rozpoczęła się długo wyczekiwana rewitalizacja reprezentacyjnej części miasta. (Polska Dziennik Łódzki, 27.06.2012r.)


więcej...

2012-06-27


Trops na Mistrzostwach Polski

    Przez pięć dni – od 18 do 23 czerwca br. drużyna UKS Trops Poddębice rocznik 1999 i młodsi startowała w Finale Pucharu ZPRP – Mistrzostwa Polski Dzieci.


więcej...

2012-06-26


Badania mammograficzne

   W dniach 17-18 lipca br. w godz. 9-17 mieszkanki Poddębic i okolic będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. Mammobus stanie na parkingu Urzędu Miejskiego.


więcej...

2012-06-26


Trwa budowa czwartej schetynówki

   Trwają prace przy budowie drogi z Krępy do Truskawca. Obecnie na ponad 3-kilometrowym odcinku ekipa budowlana utwardza nawierzchnię. W ramach gminnej inwestycji oprócz nowego asfaltu powstanie również chodnik i oświetlenie drogowe w Krępie. Wszystko ma być gotowe do połowy sierpnia br.  


więcej...

2012-06-21


Składowisko zrekultywowane przed czasem

   Nie w połowie września jak planowano, lecz już na koniec czerwca br. zakończy się jedna z gminnych inwestycji.


więcej...

2012-06-14


Ciepło z głębi ziemi

   Do końca roku w Poddębicach powstanie sieć zasilana ciepłem geotermalnym, której odbiorcami będą: liceum ogólnokształcące, pałac, gimnazjum, zespół szkół ponadgimnazjalnych, budynki na stadionie. Do węzła cieplnego zostanie również włączona ul. Zielona. Ponadto w ramach inwestycji do poddębickiego szpitala doprowadzona będzie woda termalna.


więcej...

2012-06-13


Budowa nowego oświetlenia

  Trwa przebudowa sieci elektroenergetycznej oraz oświetlenia ulicznego w Poddębicach. Zadanie realizowane jest w porozumieniu z PGE i przy wsparciu środków unijnych w ramach rewitalizacji centrum miasta.


więcej...

2012-06-12


Trops na Mistrzostwach Polski

   Przez pięć dni - od 18 do 23 czerwca br. trzydzieści dwie ekipy z całego kraju, wyłonione w drodze wojewódzkich eliminacji, będą walczyły w Kępnie o Mistrzostwo Polski w Piłce Ręcznej rocznik 1999 i młodsi.


więcej...

2012-06-11


I Poddębickie Spotkania w Krainie Bez Barier

   Impreza plenerowa pn. „I Poddębickie Spotkania w Krainie Bez Barier – koncert integracyjny” rozpoczęła realizację projektu „Promocja poddębickiej marki „KRAINA BEZ BARIER” w Poddębicach – modelowego rozwiązania dla osób niepełnosprawnych”.


więcej...

2012-06-10


Dodatkowe 700 tysięcy na budowę drogi

    Gmina Poddębice otrzymała 700 tys. zł na budowę drogi Krępa-Truskawiec.
- Dofinansowanie przyznał Urząd Marszałkowski w Łodzi w ramach budowy dróg dojazdowych do gruntów rolnych – informuje Burmistrz Poddębic Piotr Sęczkowski.


więcej...

2012-06-06


Umowa na rewitalizację podpisana

   Gmina Poddębice podpisała umowę na przeprowadzenie rewitalizacji centrum miasta. Wykonawcą wartej 15 mln zł inwestycji jest konsorcjum firm, której liderem jest Zbigmar z Pabianic. W ramach rewitalizacji dodatkowo za blisko 2 mln zł przebudowana zostanie sieć elektroenergetyczna oraz oświetlenie uliczne, którą wykona firma INST-EL z Sokółki.


więcej...

2012-06-06


Spotkanie w Krainie Bez Barier z KOMBII

    Burmistrz Poddębic zaprasza na imprezę plenerową pn. „I Poddębickie Spotkania w Krainie Bez Barier – koncert integracyjny” – sobota 9 czerwca 2012 roku na stadionie w Poddębicach. Gwiazdą wieczoru będzie zespół KOMBII.


więcej...

2012-06-04Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+