strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Powstanie kolejna schetynówka

   Dobre wiadomości dotarły do Gminy Poddębice przed końcem roku. Samorząd otrzymał ponad pół miliona złotych z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Dzięki tym środkom wybudowana zostanie gminna droga z Krępy do Truskawca.


więcej...

2011-12-28


Rusza rekultywacja składowiska odpadów

   Lada dzień rozpoczną się prace związane z rekultywacją składowiska odpadów w Poddębicach. Gmina podpisała umowę z wykonawcą zadania, którym jest Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska i Melioracji Ekomel S.A.


więcej...

2011-12-27


Komunikat

    W związku z prowadzonymi na ul. Łęczyckiej w Poddębicach pracami budowlano-montażowymi, finansowanymi przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi, prosimy o ostrożną jazdę na remontowanym odcinku drogi.


więcej...

2011-12-22


Wigilijne spotkanie strażaków

   Druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Poddębice wraz z Burmistrzem Poddębic Piotrem Sęczkowskim, Prezesem Zarządu Miejsko-Gminnego ZOSP Wiesławem Łopatą, Prezesem Zarządu Powiatowego ZOSP w Poddębicach Włodzimierzem Owczarkiem, a także kapelanem strażaków ks. Januszem Sawickim


więcej...

2011-12-20


Spotkanie z muzyką „Poważną”

   Znanych utworów operowych i operetkowych w wykonaniu artystów Polskiej Opery Kameralnej wysłuchała publiczność zgromadzona w hali poddębickiego gimnazjum.


więcej...

2011-12-19


Sportowa Wigilia

   Na wspólnej Wigilii spotkali się szczypiorniści UKS Trops Poddębice. Było to kolejne spotkanie byłych i obecnych zawodników oraz działaczy klubu.więcej...

2011-12-19


Bezpłatne badania słuchu

    Burmistrz Poddębic oraz Centrum Badania Słuchu APH-MED Warszawa zapraszają na bezpłatne badania słuchu. Badania odbędą się we wtorek 20 grudnia br. w godz. 10-18 w Urzędzie Miejskim w Poddębicach.
    Badania przeznaczone są dla osób po 50. roku życia. Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 43 678 25 80 lub osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego (centrala) przy ul. Łódzkiej 17/21.


2011-12-16


Poświęcenie wyremontowanego kościoła

    Przedstawiciele samorządu gminnego, powiatowego oraz Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, a także mieszkańcy wzięli udział w ceremonii poświęcenia wyremontowanego kościoła w Kałowie.


więcej...

2011-12-13


Koncert muzyki poważnej

   Burmistrz Poddębic i Polska Opera Kameralna Kazimierz Kowalski zapraszają na koncert pt. Spotkanie z muzyką „Poważną”.
  Występ w wykonaniu solistów Polskiej Opery Kameralnej odbędzie się 17 grudnia 2011r. o godz. 16.00 w hali sportowej Gimnazjum w Poddębicach.


więcej...

2011-12-12


Najlepsi w województwie

    Krzysztof Koziński – kapelmistrz Orkiestry Dętej OSP Poddębice okazał się najlepszym kapelmistrzem w Województwie Łódzkim w 2011 roku.


więcej...

2011-12-08


Szkolenia strażaków ochotników

   Skarbnicy wszystkich jednostek OSP z terenu Gminy Poddębice pogłębiali swoją wiedzę w temacie finansów i księgowości.


więcej...

2011-12-06


Recytowali literaturę polską

   Trzy dni trwały przesłuchania konkursowe w ramach VII Konkursu Recytatorskiego Literatury Europejskiej – Literatura Polska. W konkursie wzięło udział 188 osób. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Burmistrz Poddębic Piotr Sęczkowski.


więcej...

2011-12-05Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+