strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Podsumowanie zbiórki korków dla Maćka

   Dobiegła końca zbiórka korków dla chorego na stwardnienie rozsiane Maćka Walczaka, mieszkańca Mrowicznej w Gminie Poddębice.


więcej...

2011-11-23


Badania mammograficzne

   W poniedziałek 5 grudnia br. w godz. 9-17 mieszkanki Poddębic i okolic będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. Mammobus stanie na parkingu Urzędu Miejskiego.


więcej...

2011-11-23


Konkurs plastyczny rozstrzygnięty

   158 prac wpłynęło na konkurs plastyczny pt. „Moje rady na odpady”. W konkursie wzięły udział przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjum z terenu Gminy Poddębice.


więcej...

2011-11-23


Szkolenie z „małych projektów”

   Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Poddębice i Zadzim – Kraina bez barier” w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi, Departamentem Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich, zaprasza na szkolenie


więcej...

2011-11-15


Energia z głębi w kotłowni

   Stara kotłownia przy ul. Krasickiego 1a w Poddębicach stała się miejscem nowoczesnej sztuki. W ramach przedsięwzięcia pn. „Energia z głębi” odbyły się koncerty, pokaz muralu, wystawa fotograficzna oraz prezentacja instalacji video.


więcej...

2011-11-14


Trops drugi w memoriale

   Drużyna juniorów młodszych Tropsa Poddębice wzięła udział w VIII Memoriale Waldemara Hyżego, zmarłego bramkarza Anilany Łódź.    
   Zespół prowadzony przez Sławomira Kobielskiego zajął drugie miejsce


więcej...

2011-11-14


Energia z głębi

   „Energia z głębi” to hasło przewodnie przedsięwzięcia, w ramach którego w czwartek 10 listopada br. w starej kotłowni przy ul. Krasickiego 1a w Poddębicach odbędzie się wystawa prac fotograficznych, pokaz muralu i instalacji video, a także koncerty muzyki elektronicznej. Wstęp wolny.


więcej...

2011-11-07Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+