strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Gdzie jest Pinokio? czyli hulanki, swawole i majsterkowanie.

   Pod hasłem poszukiwania bajkowego Pinokia w Poddębicach, w dn. 5,6 sierpnia odbędzie się spektakl teatralny, koncert oraz cykl zabaw i warsztatów  w wykonaniu ekipy Instytutu Teatralnego, na który zapraszamy wszystkich mieszkańców.


więcej...

2011-07-25


Powstają kolejne schetynówki

    Kolejne schetynówki powstają na terenie Gminy Poddębice. W ubiegłym roku do użytku oddano wybudowaną wspólnie z Gminą Dalików drogę z Panaszewa do Lubochy. Obecnie kończą się prace na trasie Bałdrzychów-Podgórcze-Malenie.


więcej...

2011-07-20


Gmina buduje drogę w Kolonii Byczyna

   Trwają prace przy budowie gminnych dróg. Dzięki środkom z budżetu państwa remontowana jest nawierzchnia asfaltowa w Kolonii Byczyna. Rozpoczęte prace potrwają do końca sierpnia br.


więcej...

2011-07-20


Bezpłatne badania okulistyczne dla dzieci

    Zespół  Poradni „ZDROWIE” Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Poddębicach zaprasza na bezpłatne badania okulistyczne  skierowane do dzieci w wieku 4 i 5 lat (rocznik 2006 i 2007).


więcej...

2011-07-13


Potwierdziły się rewelacyjne wyniki wód termalnych w Poddębicach

    Na wykonanie badań potrzeba było czasu. Wydobyta z głębokości 2101 metrów woda została poddana różnorodnym testom.
- Wyniki są zaskakujące i rewelacyjne – mówi dr Piotr Długosz, współtwórca projektu geotermalnego.


więcej...

2011-07-07


Ruszyły baseny z ciepłą wodą

   Nie brakowało chętnych, którzy kąpali się w poddębickich basenach zasilanych wodą termalną. Pierwsi odważni już kilka minut po otwarciu kąpieliska pływali w basenie.


więcej...

2011-07-06


Kolejne osiągnięcia szczypiornistów

    Pierwsze, drugie i siódme miejsce zajęły drużyny UKS Trops podczas XIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piłki Ręcznej Dzieci w Puławach.


więcej...

2011-07-06


Zmagania piłkarskie strażaków ochotników

    Z powodu złych warunków atmosferycznych nie odbył się planowany na 3 lipca br. Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP. Zawody zostały przeniesione na niedzielę 10 lipca 2011r.


więcej...

2011-07-05


Od jutra czynne baseny termalne

   Gmina Poddębice rozpoczęła pilotażowy program wykorzystania wód termalnych w rekreacji. W związku z powyższym w środę 6 lipca br. od godz. 11.00 do 19.00 na basenach przy ul. Mickiewicza w Poddębicach będzie można kąpać się bezpłatnie.
 

więcej...

2011-07-05


Piknik rodzinny w Chropach

   Piosenki biesiadne w wykonaniu Stowarzyszenia „Stokrotki” z Chrop, przeciąganie liny pomiędzy Stokrotkami a OSP Chropy, pokaz sprzętu strażackiego i policyjnego, turniej zabawowo-sportowy dla rodzin, gry i konkursy dla najmłodszych oraz występy artystyczne młodzieży - tak przebiegał piknik rodzinny z okazji wakacji pn. „Trzeźwo, zdrowo, wesoło i bezpiecznie” w Chropach.


więcej...

2011-07-04Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+