strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Otwarcie drogi Ciężków-Panaszew

   Starosta Poddębicki, Burmistrz Poddębic oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Ciężkowie zapraszają na otwarcie drogi Ciężków-Panaszew.   
   Uroczystość zaplanowano na 3 maja br. (wtorek) o godz. 10.30 w Ciężkowie.


więcej...

2011-04-28


Trwa modernizacja osiedla

   Wiosenna aura sprzyja prowadzeniu zadań inwestycyjnych na terenie Gminy. W mieście na osiedlu 500-lecia trwają prace związane z modernizacją tej części Poddębic.


więcej...

2011-04-27


Mistrzostwa karate

   W sobotę 30 kwietnia br. w hali poddębickiego Gimnazjum odbędą się Mistrzostwa CPSiR Dragon – Otwarty Turniej Karate Shotokan NSKF o Puchar Burmistrza Poddębic pod patronatem Związku Sportowego Karate Shotokan NSKF Polska.


więcej...

2011-04-27


Gminny Dzień Strażaka

   W samochody specjalne – pożarnicze wyposażone zostaną dwie jednostki OSP z terenu Gminy: Bałdrzychów i Zagórzyce. Dla druhów z Zagórzyc będzie to pierwsze auto, dla bałdrzychowian drugie. Przekazanie strażackich pojazdów odbędzie się w najbliższą sobotę 30 kwietnia br. podczas Gminnego Dnia Strażaka w Bałdrzychowie.


więcej...

2011-04-27


Nabory wniosków

    Lokalna Grupa Działania "Poddębice i Zadzim - Kraina bez barier" ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach następujących działań:
- Odnowa i rozwój wsi
- Małe projekty


więcej...

2011-04-26


Asfalt na trasie Ciężków-Panaszew

   Dobiegają końca prace związane z budową dwukilometrowego odcinka drogi z Panaszewa do Ciężkowa. Poddębicki samorząd w połowie wsparł realizację inwestycji. Koszt całego przedsięwzięcia to 750 tys. zł.


więcej...

2011-04-19


Szkolenie LGD

    Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Poddębice i Zadzim – Kraina bez barier” serdecznie zaprasza mieszkańców gmin Poddębice i Zadzim na bezpłatne szkolenie z zakresu aplikowania o środki w ramach działania "małe projekty".  


więcej...

2011-04-18


Kolarze na „Szlaku Bursztynowym” w Poddębicach

    128 kolarzy z Polski, Czech i Niemiec uczestniczyło w pierwszym etapie XXVI Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Bursztynowym "Hellena Tour 2011" ze startem  i metą w Poddębicach.


więcej...

2011-04-15
Ostatnie unijne pieniądze dla przedsiębiorców

   Jest jeszcze szansa, aby skorzystać z dotacji na szeroko rozumiany rozwój gospodarki w regionie. O unijne pieniądze mogą ubiegać się głównie przedsiębiorcy z sektora MŚP, ale również jednostki naukowo-badawcze, samorządowe, szkoły wyższe czy instytucje otoczenia biznesu.


więcej...

2011-04-08


Trops walczył w Buku

   Juniorzy młodsi UKS Trops uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Spartakus Cup. W turnieju, który rozgrywany był w Buku, oprócz drużyny z Poddębic wzięło udział piętnaście czołowych polskich zespołów:


więcej...

2011-04-08Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+