strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Harcerze ze światełkiem w urzędzie

   Betlejemskie Światło Pokoju – symbol ciepła, miłości, pokoju i nadziei, który za pośrednictwem skautów wędruje prawie po całej Europie, dotarło w przeddzień Wigilii do Urzędu Miejskiego w Poddębicach.


więcej...

2010-12-23


Sportowa Wigilia

   Na wspólnej Wigilii spotkali się szczypiorniści i szczypiornistki UKS Trops Poddębice. Było to kolejne spotkanie byłych i obecnych zawodników oraz działaczy klubu.


więcej...

2010-12-22


Wigilijne spotkania

   Burmistrz Poddębic Piotr Sęczkowski wziął udział w Wojewódzkim Spotkaniu Bożonarodzeniowym. We wspólnej Wigilii uczestniczyli przedstawiciele władz Województwa, samorządowcy z regionu, przedstawiciele instytucji i przedsiębiorstw, służb mundurowi oraz duchowni.


więcej...

2010-12-22


Konkurs plastyczny

    Urząd Miejski w Poddębicach ogłasza konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”.
Tematyka konkursu obejmuje udział jednostek straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz w szkoleniu, zawodach, działalności prewencyjnej, kulturalnej i historię pożarnictwa.

więcej...

2010-12-15


Sukces gimnazjalistów

    Uczniowie poddębickiego Gimnazjum zajęli pierwsze miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Ręcznej – Gimnazjada 2010/2011. Zwycięstwo w zawodach zapewniło im awans do fazy ogólnopolskiej.


więcej...

2010-12-15


opis zdjecia: życzenia BN 2010.jpg
Ministerialna kasa poprawi standard szkół

   40 tys. zł spłynęło do Gminy Poddębice. Środki pochodzące  z rezerwy częściowej oświatowej subwencji ogólnej pozwalają zrealizować zadania związane z przeprowadzeniem remontów bieżących w szkołach.


więcej...

2010-12-08


Startują z rewitalizacją

    Firma Awires – Inwestycje Budowlane z Pabianic przeprowadzi rewitalizację zespołu pałacowo-parkowego obejmującego również budowę Ogrodu Zmysłów oraz bulwaru nad Nerem. Inwestycja kosztować będzie blisko 11 milionów złotych, z czego 7 milionów złotych daje Unia Europejska. Przewiduje się, że prace mogą potrwać około 2,5 roku.
(Nad Wartą, 8-14.12.2010r.)


więcej...

2010-12-08


Bulwar nad Nerem i nie tylko…

   Wypoczynek w Ogrodzie Zmysłów, edukacja w Domu Pracy Twórczej, spacer bulwarem wzdłuż rzeki Ner – tak za dwa i pół roku będzie można spędzać wolny czas w Poddębicach. Tyle potrzeba na przeprowadzenie rewitalizacji zespołu pałacowo-parkowego.


więcej...

2010-12-03Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+