strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Uczniowie z Poddębic i Niewiesza zwyciężyli w Orlikowej Lidze Mistrzów

    Dziewięć drużyn walczyło o miano najlepszej w fazie gminnej Orlikowej Ligi Mistrzów oraz awans do następnego etapu rozgrywek.


więcej...

2010-04-27


Szlakiem Bursztynowym po Poddębicach

   Polacy, Niemcy i Austriacy, w sumie ponad 80 kolarzy wystartowało w XXV Wyścigu Kolarskim „Szlakiem Bursztynowym 2010”. Etap po ziemi poddębickiej liczył 171 km. Kolarze w sprzyjającej aurze ścigali się ponad cztery godziny.więcej...

2010-04-27


Trops najlepszy w województwie!

    Szczypiorniści Tropsa Poddębice zostali mistrzami Województwa Łódzkiego w roczniku 1995. To wielki, ale jednocześnie zasłużony sukces drużyny. Podopieczni Sławomira Kobielskiego wygrali rundę bez straty punktu!


więcej...

2010-04-27


Nowe auto strażaków

    Druhowie ochotnicy z Bałdrzychowa mogą śpieszyć na pomoc nowym wozem strażackim. W uroczystości przekazania samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP wzięli udział strażacy, mieszkańcy, samorządowcy oraz sponsorzy.


więcej...

2010-04-27


Przekazanie auta strażackiego

   Burmistrz Poddębic oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Bałdrzychowie zapraszają na uroczystość przekazania samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Bałdrzychów w najbliższą niedzielę 25 kwietnia br.


więcej...

2010-04-22
opis zdjecia: kropla krwi.jpg

Zbiórka krwi

    W poniedziałek 26 kwietnia br. w godz. 9-11 na terenie poddębickiego stadionu mieszkańcy naszej Gminy będą mogli oddać krew.   

   Organizatorem akcji zbierania krwi jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi.

2010-04-20


Zawód kierowca – bezpłatne szkolenie

    Mieszkańcy Gminy Poddębice prowadzący działalność rolniczą, ubezpieczeni w KRUS-ie i posiadający prawo jazdy kat. B, którzy chcą zatrudnić się poza rolnictwem mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu „Zawód kierowca – szkolenie dla osób odchodzących z rolnictwa”.


więcej...

2010-04-20


XXV Ogólnopolski Wyścig Kolarski

   W piątek 23 kwietnia br. ulicami Gminy Poddębice przejedzie XXV Ogólnopolski Wyścig Kolarski „Szlakiem Bursztynowym 2010”.


więcej...

2010-04-20


Rozkopali Gminę

    Nastała wiosna i ruszyły inwestycje w Gminie Poddębice. Na najbliższe miesiące część ulic i podmiejskich miejscowości zamieni się w plac budowy.


więcej...

2010-04-10
    W Poddębicach na skrzyżowaniu ulic Przyszłość i Sobieskiego rozpoczęły się prace związane z powstaniem bloku TBS.


więcej...
Ruszyły kolejne inwestycje w Gminie

    Kolejne gminne tereny zamieniły się w plac budowy.
   W Lubiszewicach ruszyła budowa wodociągu. Po zaopatrzeniu w sieć mieszkańców tej miejscowości, Gmina przeprowadzi prace w pobliskiej Paulinie i Leśniku. Na realizację tego przedsięwzięcia samorząd otrzymał dofinansowanie ze środków unijnych w wysokości 0,7 mln zł.


więcej...

2010-04-07Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+