strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Przedszkolaki promują zdrowie

    Publiczne Przedszkole w Poddębicach to kolejna placówka Gminy promująca zdrowie. Przedszkole  uzyskało „Akces wstąpienia do regionalnej sieci szkół i przedszkoli promujących zdrowie”.


więcej...

2010-01-29


Fotoreportaż z budowy odwiertu geotermalnego

   Wody termalne w Poddębicach, stan na dzień 22.01.2010r.


więcej...

2010-01-26


Piłkarskie zmagania strażaków w hali

    Dziewięć drużyn rywalizowało w Turnieju Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Burmistrza Poddębic. Zawody odbyły się w hali gimnazjum w Poddębicach.


więcej...

2010-01-24


600 tys. zł na inicjatywy kulturalne dla organizacji pozarządowych

    Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi ogłosił otwarty konkurs ofert w zakresie kultury i dziedzictwa narodowego.


więcej...

2010-01-24


Tu jest morze gorącej wody!

    Prace wiertnicze na pierwszym w Poddębicach odwiercie termalnym powoli dobiegają końca. Pod koniec tego tygodnia będzie wiadomo, jaką ostatecznie temperaturę mają wydobywane z głębokości ponad 2 km wody. Co już wiadomo?


więcej...

2010-01-21


Szczypiorniści rywalizowali w Chrzanowie

    Dwie poddębickie drużyny – UKS Trops i Szkoła Podstawowa reprezentowały nasze miasto w V Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców „Caban Cup” w Chrzanowie.


więcej...

2010-01-19


65 rocznica wyzwolenia miasta

   W dniu 18 stycznia 2010 roku przypada 65. rocznica wyzwolenia Poddębic. Wzorem lat ubiegłych przedstawiciele Gminy oddali cześć poległym walczącym w obronie Poddębic. Zastępca Burmistrza Poddębic Piotr Majer złożył kwiaty i oddał hołd w miejscach pamięci znajdujących się w Poddębicach, Niewieszu, Józefowie, Dominikowicach, Lipnicy i Wylazłowie.


więcej...

2010-01-18


INFORMACJA

Informujemy, że Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Poddębicach
zmienił swoją siedzibę.
Obecnie znajduje się ona w budynku Urzędu Miejskiego w Poddębicach (ul. Łódzka 17/21).


2010-01-11


Noworoczne inwestycje oświatowe

    Dobiegają końca prace remontowe w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach. Już za kilka dni uczniowie tej placówki na lekcjach wf-u będą ćwiczyć w lepszych warunkach.


więcej...

2010-01-06


W Poddębicach jak w Wiedniu

    Blisko tysiąc osób przybyło na koncert noworoczny orkiestry dętej OSP Poddębice. Muzycy po raz dziewiąty koncertowali dla mieszkańców naszego miasta i gminy.


więcej...

2010-01-04


Strażacki konkurs plastyczny

    „Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda” to hasło tegorocznego konkursu plastycznego, skierowanego do dzieci i młodzieży, którego celem jest edukacja w zakresie bezpiecznego zachowania w przypadku wystąpienia zagrożeń.


więcej...

2010-01-04


Puchar Polski Futsalu w Poddębicach

    Poddębice będą gospodarzem II rundy Pucharu Polski w Futsalu. Mecze zostaną rozegrane w hali poddębickiego gimnazjum w niedzielę 10 stycznia br. Ich początek przewidziano na godz. 15. Wstęp wolny.


więcej...

2010-01-04


Orkiestra zagra w Poddębicach

    Zbiórka uliczna od godziny 9.00 w niedzielę 10 stycznia  br. rozpocznie XVIII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Poddębicach.
    W godzinach popołudniowych dla osób wspierających akcję organizowaną przez Jurka Owsiaka na pl. Kościuszki w Poddębicach zaplanowano wiele atrakcji.


więcej...

2010-01-04Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+