strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Sylwestrowy wielki pokaz sztucznych ogni

   Pokaz sztucznych ogni jakiego jeszcze nie było czeka w noc sylwestrową mieszkańców Poddębic.
  Na pl. Kościuszki zapraszamy o godz. 23.45. Dla przybyłych zaplanowano konkurs z nagrodami. O północy przewidziano życzenia noworoczne, a po nich wielki pokaz sztucznych ogni. Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie oprawa muzyczna.   

 

więcej...

2009-12-29


Są gorące święta w Poddębicach!

    Zgodnie z planem przed Bożym Narodzeniem potwierdziło się, że pod Poddębicami występują gorące źródła. Przeprowadzone badania jednoznacznie informują o tym fakcie.


więcej...

2009-12-23


Gmina wybuduje wodociąg w Lubiszewicach, Paulinie i Leśniku

    Do końca przyszłego roku w miejscowościach: Lubiszewice, Paulina i Leśnik powstanie sieć wodociągowa. Na realizację tego zadania poddębicki samorząd uzyskał ze środków unijnych dofinansowanie w kwocie 0,7 mln zł.


więcej...

2009-12-22


Szkoła w Niemysłowie promującą zdrowie

    „To oczywiste, że wszystko wokół jest czyste” takie hasło przyświeca uczniom Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Niemysłowie. Dzięki aktywnym działaniom na rzecz zdrowia, placówka uzyskała miano szkoły promującej zdrowie.


więcej...

2009-12-21


Memoriał dla Tropsa

    W dobrych nastrojach spędzą święta szczypiorniści UKS Trops Poddębice. Podopieczni Sebastiana Bamberskiego wygrali XVIII Memoriał Jerzego Wojciechowskiego w Nowych Skalmierzycach.


więcej...

2009-12-18


OGŁOSZENIE

Urząd Miejski w Poddębicach informuje, iż dzień 24 grudnia br. (Wigilia)
jest dniem wolnym od pracy w zamian za dzień 26 grudnia br. (Boże Narodzenie),
przypadający w dniu dodatkowo wolnym od pracy.2009-12-10


Współpraca popłaca

    Dobre wiadomości dla mieszkańców Gmin: Dalików i Poddębice. W ramach współpracy oba samorządy zdecydowały się przebudować nawierzchnię w miejscowościach: Panaszew-Kazimierzew-Krzemieniew-Lubocha.


więcej...

2009-12-09


Prezent na święta

    Cieszą się strażacy ochotnicy z Bałdrzychowa. Zgodnie z planem jeszcze w tym roku do jednostki trafił specjalny samochód ratowniczo-gaśniczy  4x2 MAN, którym druhowie mogą jeździć do pożarów i wypadków.


więcej...

2009-12-04


Barbórka w Poddębicach

    Choć  Poddębice nie są miastem górniczym, w tym roku po raz pierwszy w historii odbędą się  barbórkowe uroczystości. Na najbliższą niedzielę o godz. 12 w kościele pw. św. Katarzyny w Poddębicach zaplanowano barbórkową mszę świętą.


więcej...

2009-12-01Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+