strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Nad Nerem już wiercą

   12 milionów złotych kosztuje poddębicki odwiert. Połowę kosztów termalnej inwestycji pokryje gmina. Władza nie szczędzi grosza, bo to opłacalny interes.


więcej...

2009-09-30


Europejskie Dni Ptaków

    W niedzielę 4 października br. w Poddębicach odbędą się Europejskie Dni Ptaków. W związku z tym sieradzka grupa Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków zaprasza na wycieczkę ornitologiczną, która rozpocznie się zbiórką o godz. 14.45 na placu przy Gimnazjum w Poddębicach.


więcej...

2009-09-29


Orlikowa Liga Mistrzów w Poddębicach

    Drużyny chłopców i dziewcząt z terenu Gminy Poddębice rywalizować będą w „Orlikowej Lidze Mistrzów Łódzkie 2009”.

   Patronat nad przedsięwzięciem objęli: Minister Sportu Mirosław Drzewiecki oraz Marszałek Województwa Łódzkiego Włodzimierz Fisiak.


więcej...

2009-09-28


Koncert zespołu Wojska Polskiego

   W piątek 2 października br. o godzinie 17.00 w hali poddębickiego gimnazjum odbędzie się koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. 


więcej...

2009-09-26


Safari trzecim produktem turystycznym województwa

    Trzecie miejsce zajęło Zoo Safari w Borysewie, zgłoszone przez Gminę Poddębice do konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej pn. „Najlepszy produkt turystyczny Województwa Łódzkiego”.


więcej...

2009-09-25


Wojewódzkie słodkie święto

    Stoiska z miodami, produktami pszczelimi i sprzętem pszczelarskim, wykłady, wyróżnienia oraz występy artystyczne towarzyszyły obchodom IX Wojewódzkich Dni Pszczelarza, które odbyły się w Poddębicach.


więcej...

2009-09-23


Sprzątając dbasz o środowisko

    Ponad tysiąc mieszkańców Gminy Poddębice wzięło udział w „Sprzątaniu świata”.

    W uprzątnięciu zalegających na ulicach, skwerach i lasach śmieci uczestniczyli: przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjaliści, młodzież ponadgimnazjalna oraz strażacy.


więcej...

2009-09-21


"Sprzątanie świata" w Poddębicach

   Wzorem lat ubiegłych Gmina Poddębice przystąpiła do akcji „Sprzątanie świata” i zorganizuje zbiórkę śmieci.

   W piątek 18 września br. uczniowie szkół podstawowych, gimnazjum, przedszkolaki i licealiści z Gminy Poddębice wyruszą w teren, by uprzątnąć śmieci zalegające na ulicach, skwerach, w lasach. Początek zbiórki zaplanowano na godzinę 9.


więcej...

2009-09-17


60 lat poddębickiej biblioteki

   Jubileusz 60-lecia istnienia Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Poddębicach oraz nadanie jej imienia Ziemowita Skibińskiego świętowali bibliotekarze, pracownicy oświaty, parlamentarzyści, samorządowcy, przyjaciele Ziemowita Skibińskiego oraz zaproszeni goście.


więcej...

2009-09-14


Dzikie Gęsi gościły w Poddębicach

   Ponad stuosobowa grupa miłośników airsoftu i militariów z całego kraju zjechała do Poddębic na zaproszenie Stowarzyszenia „Dzikie Gęsi”, którego członkowie obchodzili w Poddębicach 15-lecia istnienia grupy.


więcej...

2009-09-12


Szczypiorniści nad morzem szlifowali formę

   Szczypiorniści i szczypiornistki UKS Trops Poddębice obozem sportowym w Jastrzębiej Górze rozpoczęli przygotowania do sezonu 2009/2010. Rundę jesienną poddębiczanie zainaugurują w pierwszy weekend października.


więcej...

2009-09-11


Wojewódzkie Dni Pszczelarza w Poddębicach

    Na niedzielę 20 września br. zaplanowano IX Wojewódzkie Dni Pszczelarza. Uroczystości organizowane przez Wojewódzki Związek Pszczelarzy w Łodzi oraz Rejonowe Koło Pszczelarzy w Poddębicach odbędą się w Poddębicach.


więcej...

2009-09-09


Zlatują Dzikie Gęsi

    W najbliższy weekend 12-13 września 2009 roku w Poddębicach odbędzie się zlot Dzikich Gęsi – miłośników AirSoftu i militariów.więcej...

2009-09-08


Rywalizowali strażacy ochotnicy

   Druhowie ze Sworawy, druhny z Bałdrzychowa, chłopcy z OSP Niemysłów oraz dziewczęta z OSP Bałdrzychów zwyciężyli klasyfikacji generalnej Miejsko-Gminnych Zawodów Sportowo-Pożaniczych.


więcej...

2009-09-07


Zawody sportowo-pożarnicze

   W najbliższą niedzielę 6 września br. strażacy ochotnicy rywalizować będą o miano najlepszych w Gminie. Zawody sportowo-pożarnicze odbędą się na poddębickim stadionie. Ich początek przewidziano na godzinę 13.


więcej...

2009-09-02Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+