strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 IX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dzieci

   Kibice piłki ręcznej mogą liczyć na sporą dawkę sportowych emocji. Tych z pewnością nie zabraknie podczas IX Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Dzieci. W najbliższy weekend w Poddębicach o najwyższe trofea walczyć będą chłopcy i dziewczęta z rocznika 1995.


więcej...

2009-02-25


Rolnicy martwią się o środowisko

   Obszar Chronionego Krajobrazu „Dolina Neru”, przebudowa drogi wojewódzkiej nr 703 oraz Obszar Natura 2000 to tematy zebrań z mieszkańcami Sworawy i Dzierząznej. W spotkaniach uczestniczyli m. in. Zastępca Burmistrza Poddębic Piotr Majer


więcej...

2009-02-24


Młodzież zapobiega pożarom

   Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu Gminy Poddębice wzięli udział w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.


więcej...

2009-02-20


Ukraińcy w magistracie

   Kilkunastoosobowa delegacja z Lwowa gościła w Urzędzie Miejskim w Poddębicach. W spotkaniu z młodzieżą ukraińską uczestniczył Zastępca Burmistrza Poddębic Piotr Majer.


więcej...

2009-02-18


Turniej piłkarski ZINA CUP

   Trzynaście drużyn wzięło udział w I Ogólnopolskim Turnieju ZINA CUP, który został rozegrany w hali poddębickiego gimnazjum. W dwudniowej rywalizacji uczestniczyły także zespoły Neru Poddębice – rocznik 1994 i 1997.


więcej...

2009-02-17


Niepełnosprawni mogą się rehabilitować

  Osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności lub skierowanie lekarskie mogą bezpłatnie korzystać z wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. W Poddębicach takie miejsce znajduje się w piwnicach gimnazjum.


więcej...

2009-02-12


Mieszkańców spotkania z Burmistrzem

   Strażacy ochotnicy z Zagórzyc podsumowali ubiegłoroczną działalność swojej jednostki. W zebraniu sprawozdawczym za 2008 rok uczestniczył również Burmistrz Poddębic Piotr Sęczkowski.


więcej...

2009-02-11


Konkurs plastyczny

   „Klęska - powódź czy huragan - straż pożarna ci pomaga” to tytuł konkursu plastycznego skierowanego do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjum z terenu naszej Gminy.


więcej...

2009-02-10


Drużyna OSP Poddębice najlepsza w hali

   Strażacy ochotnicy z terenu Gminy Poddębice rywalizowali o Puchar Posła Stanisława Olasa. W halowym turnieju piłki nożnej wzięło udział dziesięć drużyn:


więcej...

2009-02-02Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+