strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Sylwester w Poddębicach

   Tradycją stało się organizowanie zabawy sylwestrowo-noworocznej na Placu Kościuszki w Poddębicach. W tym roku również zapraszamy mieszkańców do wspólnego spędzenia Sylwestra w centrum miasta.


więcej...

2008-12-29


III Mistrzostwa Polski w Siatkonogę

   W hali poddębickiego gimnazjum odbyły się III Mistrzostwa Polski w Siatkonogę Betsson 2008. W rywalizacji wzięło udział dwanaście drużyn, w tym trzy z Poddębic: Gwiazda, Supermarket oraz Baza.


więcej...

2008-12-20


Pudłowiaki na Wigilii u Prymasa

   Dzieci i młodzież z Pudłowa Nowego, należące do Środowiskowego Klubu 4H udały się z wizytą wigilijną do stolicy, gdzie spotkały się z Jego Eminencją Ks. Kardynałem Józefem Glempem, Prymasem Polski.


więcej...

2008-12-20


Prezent pod choinkę

   Przed końcem roku udało się zakończyć modernizację ul. Sobieskiego w Poddębicach. Na głównej arterii osiedla, przy którym mieszka prawie trzy tysiące osób, pojawiła się nowa nawierzchnia asfaltowa, chodniki z kostki brukowej, a także oświetlenie uliczne.


więcej...

2008-12-20


Spacerkiem po Kosmonautów

   Po prawie trzydziestu latach poddębiczanie mieszkający przy ulicy Kosmonautów doczekali się kanalizacji deszczowej, asfaltu oraz nowych chodników przed swoimi domami.


więcej...

2008-12-09


Biblioteka przystosowuje się dla niepełnosprawnych

  Poddębicka biblioteka miejska przystosowuje się dla osób niepełnosprawnych. Wewnątrz budynku trwają właśnie prace remontowe, polegające na zaadoptowaniu pomieszczeń dla niepełnosprawnych.


więcej...

2008-12-08


Triumf karateków Dragona na ME

   Z workiem medali wrócili zawodnicy CPSiR Dragon Poddębice z Mistrzostw Europy w Karate Fudokan, które odbyły się w czeskiej Pradze.


więcej...

2008-12-05


Każdy chce zabłysnąć...

   Z burmistrzem gminy Poddębice Piotrem Sęczkowskim na półmetku kadencji rozmawia Krzysztof Kaniecki (źródło: Nad Wartą, 3-9.12.2008r.)


więcej...

2008-12-04


Co burmistrz zastał? Co obiecał? Co zrobił?

Co burmistrz zastał?
  W smutnej atmosferze rozpoczął rządy Piotr Sęczkowski. Tuż przed wyborami prace straciło kilkuset pracowników szwalni Bianca. Młody burmistrz postawił sobie za cel zagospodarowanie opuszczonej hali produkcyjnej i zmniejszenie bezrobocia.


więcej...

2008-12-04Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+