strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Zawody Sportowo-Pożarnicze

   Strażacy ochotnicy z terenu całej Gminy będą mogli sprawdzić swoje sportowe umiejętności podczas Miejsko-Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych. Zmagania jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych odbędą się na stadionie w Poddębicach. Ich początek przewidziano na godzinę 13 w niedzielę 31 sierpnia br.


więcej...

2008-08-27


Tango rozpaliło publiczność

   Artyści Filharmonii Łódzkiej z koncertem „Tango – siódmy zmysł” gościli w Poddębicach w ramach 9. Wędrownego Festiwalu "Kolory Polski". Trudne warunki pogodowe uniemożliwiły występ w loggi poddębickiego Pałacu. Sala, do której zostało przeniesione przedstawienie pękała w szwach.


więcej...

2008-08-26


Rozpoczęli piłkarski sezon

   Od trzeciej kolejki rozpoczęli sezon w Łódzkiej Klasie Okręgowej piłkarze Neru Poddębice. Na inaugurację podopieczni Macieja Boczkowskiego zmierzyli się na własnym boisku ze Starem Brzeziny.


więcej...

2008-08-25


Kolory Polski w Poddębicach

   Nie lada gratka czeka poddębickich melomanów. W niedzielę 24 sierpnia br. o godzinie 21 na scenie zabytkowego Pałacu w Poddębicach wystąpi zespół New Tango Bridge, który zaprezentuje „Tango – siódmy zmysł”.


więcej...

2008-08-20


Wpadli na wieś i napili się mleka

   Koncerty muzyczne zespołów rockowych VIXO, SAMOGON, Crack Babies, Pe.eS.Pe oraz DJ E-MaX, loteria fantowa, konkursy i wspólne picie wiejskiego mleka – to wszystko czekało na uczestników festynu „Wpadnij na wieś”, który odbył się w Pudłowie.


więcej...

2008-08-19


Świętowali w deszczu

   Padający deszcz nie zniechęcił mieszkańców do wzięcia udziału w obchodach Święta Wojska Polskiego na Ziemi Poddębickiej.


więcej...

2008-08-18


Wyprawka szkolna

   Gmina Poddębice informuje, że ruszył program „Dofinansowanie zakupu podręczników dla dzieci


więcej...

2008-08-14


Święto Wojska Polskiego na Ziemi Poddębickiej

   Na 15 sierpnia br. zaplanowano obchody Dnia Wojska Polskiego na Ziemi Poddębickiej.


więcej...

2008-08-13


Wpadnij na wieś

   „Wpadnij na wieś” to nazwa festynu, który w sobotę 16 sierpnia br., odbędzie się w Pudłowie. Impreza, którą poprowadzi pudłowska młodzież rozpocznie się o godzinie 15 przy remizie strażackiej.


więcej...

2008-08-13


Powstanie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

   Blisko 1,4 mln złotych na pomoc osobom niepełnosprawnym pozyskała Gmina Poddębice. Mając na uwadze troskę o osoby niepełnosprawne poddębicka Gmina przystąpiła do projektu pn. „Program ograniczania skutków niepełnosprawności” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.          


więcej...

2008-08-12


Nowa sieć ciepłownicza

   Dobiegają końca prace związane z przebudową sieci ciepłowniczej na osiedlu 500-lecia w Poddębicach. Na odcinku ponad 3 km wymianie uległy stare rury, a tam gdzie ich nie było zamontowano nowe.            


więcej...

2008-08-12


Remonty w szkołach

   Wakacyjna przerwa w nauce to doskonała okazja do przeprowadzenia remontów w szkołach. Poddębicka Gmina przeznaczyła na ten cel subwencję w wysokości prawie 51 tys. złotych, którą pozyskała z Ministerstwa Edukacji Narodowej.


więcej...

2008-08-07


Utworzą dodatkową grupę 4-latków

  Od 1 września 2008 r. w oddziale Publicznego Przedszkola przy ul. Miłej w Poddębicach utworzona będzie dodatkowa grupa przedszkolaków w wieku 4 lat. Dzięki temu opiekę znajdzie osiemnaścioro dzieci.


więcej...

2008-08-06


Bałdrzychowianie na Węgrzech

   Pięć dni przebywały na Węgrzech: Zespół Ludowy BAŁDRZYCHOWIANIE oraz Zespół Pieśni i Tańca BAŁDRZYCHÓW.


więcej...

2008-08-05


Pomoc materialna dla uczniów

   Uczniowie z terenu Gminy Poddębice mogą ubiegać się pomoc materialną, przyznawaną  w formie stypendiów oraz zasiłków szkolnych.


więcej...

2008-08-04Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+