strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Turniej cheerleaderek

   Grupa taneczna MC2 z Młodzieżowego Centrum Edukacji Europejskiej w Poddębicach w kategorii klas I-III oraz Gwiazdki ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Lotników Polskich w Poddębicach w kategorii klas IV-VI zwyciężyły w Turnieju Cheerleaders.


więcej...

2008-03-31


Skompletowali radnych

   Barbara Malinowska oraz Piotr Rybarkiewicz zostali nowymi radnymi Rady Miejskiej w Poddębicach.


więcej...

2008-03-31


Uzupełnią skład Rady Miejskiej

   W niedzielę 30 marca br. odbędą się Wybory Uzupełniające do Rady Miejskiej w Poddębicach. Nowych radnych mieszkańcy Gminy będą wybierać w dwóch okręgach. O dwa wolne mandaty ubiega się sześciu kandydatów.


więcej...

2008-03-27


Ostatni dzwonek na wymianę dowodu

   Jeszcze trzy dni zostały zapominalskim, którzy nie wymienili starych książeczkowych dowodów osobistych. Pracownicy poddębickiego magistratu przeprowadzając liczne akcje próbowali mobilizować opieszałych obywateli do wymiany dokumentów.


więcej...

2008-03-26


Dopingowali kadrowiczów

   Grupa 80 młodych sportowców z Poddębic obejrzało na żywo towarzyski mecz piłki ręcznej Polska-Słowacja. Spotkanie odbyło się w hali łódzkiego MOSiR-u.


więcej...

2008-03-21


Testują boisko

   Nie brakuje chętnych, którzy chcą pograć na pierwszym w Poddębicach boisku ze sztuczną nawierzchnią. Oprócz dzieci i młodzieży, najnowszej generacji murawę testują także piłkarze miejscowego klubu sportowego Ner.  


więcej...

2008-03-20


Ćwiczyli ewakuację

   Urząd Miejski w Poddębicach wspólnie z Komendą Państwowej Straży Pożarnej w Poddębicach zorganizował ćwiczenia z ewakuacji uczniów w czasie zajęć szkolnych w przypadku wystąpienia pożaru w budynku szkoły.


więcej...

2008-03-19


Soliści prezentowali się podczas "Solli"

   84 wykonawców wystąpiło podczas XVII Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej SOLLA 2008. Finaliści, którzy zostali wytypowani w drodze przesłuchań spośród 180 chętnych, zaprezentowali przygotowane przez siebie utwory przed publicznością w sali poddębickiego kina.


więcej...

2008-03-18


Nowi odbiorcy wodociągów i kanalizacji

   Przyjazna aura sprzyja rozpoczętym inwestycjom związanym z budową infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjnej. Powody do zadowolenia mają mieszkańcy miejscowości Jabłonka i Łężki oraz ulic: Sosnowa, Brzozowa, Parzęczewska, a także drogi odchodzącej od ul. Partyzantów w Poddębicach.


więcej...

2008-03-17


Ciepło popłynie nowymi rurami

Rozpoczęły się prace związane z przebudową sieci ciepłowniczej na osiedlu 500-lecia w Poddębicach. Na odcinku ponad 3 km wymianie ulegną stare rury, a tam gdzie ich nie ma wybudowane zostaną nowe.


więcej...

2008-03-12


Razem dla niepełnosprawnych

   Samorządy Poddębic i Zadzimia chcą stworzyć na terenie swoich gmin Krainę bez barier. W tym celu włodarze obu jednostek podpisali porozumienie o realizacji projektu pod tą nazwą.


więcej...

2008-03-11


Bezpłatne badania mammograficzne

   W dniach 26 i 27 marca br. w godzinach 8.30-13.00 oraz 14.00-19.00 w ambulansie medycznym przy placu przeciwpożarowym na terenie SP ZOZ w Poddębicach (wejście od ul. Narutowicza) będą wykonywane bezpłatne badania mammograficzne.


więcej...

2008-03-10


Pierwsze szkolenie z EFS za nami

  Przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, instytucji rynku pracy, organizacji pozarządowych, szkół, ośrodków doradztwa rolniczego i przedsiębiorcy wzięli udział w szkoleniu dotyczącym Europejskiego Funduszu Społecznego.


więcej...

2008-03-07


Poznają Włochy

   "Buon Jorno Italia" to tytuł warsztatów z zakresu edukacji europejskiej realizowanych przez Młodzieżowe Centrum w Poddębicach.


więcej...

2008-03-05


Walory turystyczne Poddębic na targach

   Ponad stu wystawców z kraju i zagranicy gościło na XIV Międzynarodowych Targach Turystycznych „Na styku kultur” w Łodzi. Uczestnikami targów była też Gmina Poddębice.


więcej...

2008-03-03Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+