strona glowna
gmina Poddebice
urzad
aktualnosci
oferty inwestycyjne
ogloszenia
galeria
mapy
kontakt
linki
 Siatkonoga gościła w Poddębicach

     Do Poddębic zawitała kolejna dyscyplina sportu. Dzięki współpracy miejscowych władz, Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, PLKS Dąb Poddębice, Siatkonogi Polska, Olimpiad Specjalnych Polska oraz Gminy Zadzim odbyły się II Mistrzostwa Polski w Siatkonogę.


więcej...

2007-11-26


II Mistrzostwa Polski w Siatkonogę w Poddębicach

     Dwanaście drużyn będzie rywalizować w rozpoczynających się w piątek (23 listopada 2007 roku) w Poddębicach II Mistrzostwach Polski w Siatkonogę.
    Impreza, nad którą patronat objął Marszałek Województwa Łódzkiego Włodzimierz Fisiak, organizowana jest w ramach przygotowań do EURO 2012.


więcej...

2007-11-22


Sukces poddębickich szczypiornistów

     Drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Brodnicy zajęli zawodnicy UKS Trops Poddębice. To wielki sukces chłopców z rocznika 1995 i młodszych. W zeszłorocznej edycji turnieju, w którym nasi piłkarze również brali udział zajęli siódme i dziewiąte miejsce. 


więcej...

2007-11-19


Wędkarskie zmagania w spinningu

     Mimo kilku stopni ciepła i chłodnego wiatru 21 zapalonych rybaków wzięło udział w zawodach wędkarskich spinningowych zorganizowanych na stawach w Byczynie.


więcej...

2007-11-19


OSP Sworawa wzbogaciła się o nowy sprzęt strażacki

     Lekki samochód ratowniczo-gaśniczy, pompę pływającą oraz piłę do cięcia drewna otrzymali strażacy OSP Sworawa. W uroczystym przekazaniu sprzętu strażackiego druhom ochotnikom wzięli udział między innymi poseł na Sejm Stanisław Olas, a także przedstawiciele władz wojewódzkich, powiatowych i gminnych.  


więcej...

2007-11-19


Przeciw uzależnieniom w MCEE

     W Młodzieżowym Centrum Edukacji Europejskiej w Poddębicach trwają warsztaty z profilaktyki uzależnień. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem, o czym może świadczyć fakt, że niemal codziennie w placówce MCEE odbywają się po dwa zajęcia. Biorą w nich udział uczniowie poddębickich szkół.


więcej...

2007-11-13


Dziewczęta będą rządzić

     Same dziewczęta znalazły się w piętnastoosobowym składzie Młodzieżowej Rady Miasta w Poddębicach. W wyborach wzięło udział 620 uczniów poddębickiego gimnazjum, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Liceum Ogólnokształcącego.


więcej...

2007-11-12


Wymień dowód

     Do końca 2007 roku należy składać wnioski o wymianę starych książeczkowych dowodów osobistych. Wiele osób z terenu naszej gminy jeszcze tego nie zrobiło, dlatego Urząd Stanu Cywilnego w Poddębicach wychodzi naprzeciw mieszkańcom i wprowadza dwa dodatkowe dni pracy.


więcej...

2007-11-09


Startuje halówka

     W piątek, 9 listopada, rozpoczną się tegoroczne rozgrywki Poddębickiej Ligi Halowej w piłce nożnej. To już trzynasta edycja turnieju, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Tradycyjnie już mecze odbywać się będą w hali poddębickiego gimnazjum.


więcej...

2007-11-09


Inwestycje na osiedlu mieszkaniowym "Łęczycka" w Poddębicach

     Budowa oświetlenia ulicznego oraz infrastruktury drogowej to inwestycje, które planuje wykonać Gmina Poddębice na osiedlu „Łęczycka” w Poddębicach.


więcej...

2007-11-09


Przeterminowane leki przynieś do apteki

W poddębickiej aptece „Aesculap” pojawił się pojemnik na przeterminowane leki. Można do niego wrzucać medykamenty wraz z opakowaniami w każdej postaci: tabletki, drażetki, ampułki, maści, proszki, syropy, krople i aerozole. Pojemnik zakupiła Gmina Poddębice.


więcej...

2007-11-08


Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta

Na dziś, jutro i pojutrze zaplanowano wybory do Młodzieżowej Rady Miasta w Poddębicach.
Środa będzie dniem, w którym młodych radnych wybiorą gimnazjaliści. W czwartek (8 listopada br.) wybory odbędą się w poddębickim liceum, a w piątek (9 listopada br.) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych.


więcej...

2007-11-07


Wygrali tylko seniorzy

Spośród trzech drużyn piłkarskich z Poddębic komplet punktów w ostatnim ligowym meczu zdobyli tylko seniorzy Neru.


więcej...

2007-11-02


Piłkarki ręczne z Poddębic zaczynają sezon

W sobotę 3 listopada br. szczypiorniacki sezon w Lidze Dzieci zainaugurują zawodniczki z Poddębic. Przeciwniczkami piłkarek UKS Trops II będą dziewczęta z SPR Kutno, MKS Zgierz i MKS Piotrcovii I Piotrków Trybunalski. 


więcej...

2007-11-02Powrót do listy archiwalnych aktualności


do góry ^^Wszystkie prawa zastrzeżone.


strony internetowe Łódź
Google+